- Taxes-Refund -

החזר מס לשכיר ע"י יועץ מס, מה העלות?

חוששים שמא בשלב מסוים בחייכם שילמתם יותר מס ממה שהייתם צריכים? אתם לא לבד. מדי שנה נבחנות בקשות רבות להחזרי מס, הנובעות מחשד של עובדים שכירים ששילמו יותר מס ממה שהיו אמורים בפועל. חלק נכבד מהבקשות מתגלות כמוצדקות, כאשר הנסיבות מגוונות ורבות: גביית מס עודף בעת החלפת עבודה אחת בעבודה אחרת, בתקופה של אובדן כושר עבודה מסיבות בריאותיות, ואפילו במהלך תקופת שירות מילואים. במקרים כאלה אתם בוודאי רוצים לשכור בעל מקצוע שיעזור לכם ושואלים את עצמכם: "החזר מס לשכיר ע"י יועץ מס, מה העלות?"

במעמד גביית המס, אין פעולה יזומה של רשות המיסים שבודקת האם יש שינויים שעשויים להשפיע על גובה המס, ולכן הדברים יכולים לצוף בדיעבד ולהופיע כהחזרי מס. את הבקשה מומלץ להגיש דרך גורם שמוסמך לכך, הנפוץ ביניהם הוא יועץ מס. אם כן, כמה תצטרכו לשלם ליועץ מס כדי שיסייע לכם בקבלת החזרי המס? לפניכם הנתונים.

עצור! קבל החזר מס מהמדינה

חברת WinTax מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס אונליין.

הבדיקה בליווי חברה פרטית להחזרי מס בעלת רישיון, אנו מייצגים מורשים מול מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 8,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם? קבלו את כספכם בחזרה מהמדינה!

התחילו בדיקת זכאות ב-30 שניות!

גלו זכאות ב- 30 שניות >>

החזר מס לשכירים - בדקו עכשיו
דקות
שניות

 

יועץ מס ראשית

מהו יועץ מס, והאם הוא הכרחי להגשת בקשה להחזרי מס?

יועץ מס הינו אדם שמהווה גורם מוסמך לייצוג עובדים מול רשויות המיסים, תוך הגשת בקשות עבורם הכוללות טפסים ומסמכים אליהם הוא חשוף. רשות המיסים מאפשרת לאזרחים להגיש בקשות באופן עצמאי, אולם כל התהליך יכול להיות מייגע מאוד עבור מי שלא מגיע מהתחום. זה עלול לגרום לבזבוז זמן נוראי, לתסכול ולייאוש מכל הבירוקרטיה שכרוכה בכך. בין תפקידיו המגוונים למול רשויות המס, יועץ המס מטפל גם בבקשות של החזרי מס. הוא זה שמאגד את הבקשה יחד עם כל המסמכים הרלוונטיים, ומגיש אותם בסיום לבחינה של רשויות המס.

החזר מס לשכיר ע"י יועץ מס, מה העלות?
החזר מס לשכיר ע"י יועץ מס, מה העלות?

החזר מס לשכיר ע"י יועץ מס, מה העלות?

פגישת הייעוץ הראשונית לא עולה כסף, אולם במידה ותרצו להגיע לפגישת ייעוץ נוספת בנושאי מיסוי, תצטרכו לשלם כארבע מאות שקלים. כדי שיועץ המס ייצג אתכם מול רשויות המס כמייפה כוח, תצטרכו לשלם עוד כארבע מאוד שקלים נוספים. אם התהליך יכלול דיונים, בדגש על משפטיים, העלות תהיה לפחות 2500 שקלים. לבסוף, במידה והבקשה תאושר ותהיו זכאיים להחזרי מס, תחויבו להפריש אחוז מסוים מההחזר ליועץ המס שלכם, בדרך בכלל בטווח של 10-15 אחוזים. ככל שיועצי המס הם בעלי ותק וניסיון רב יותר, האחוז שידרשו מסך החזרי המס עולה.

 

רוצים ללכת על בטוח? היעזרו בחברות שמתמחות בקבלת החזרי מס

כיום ישנן אלטרנטיבות אחרות לשימוש ישיר בשירותיו של יועץ מס, והן פנייה לחברות פיננסיות שמאגדות את כלל העוסקים בתחום. החברות הללו מציעות את שירותיהן לאנשים שרוצים לבדוק את זכאותם להחזרי מס. העובד השכיר שמעוניין בבדיקה משוחח תחילה עם נציג מומחה שמעריך את סיכויי קבלת ההחזר. רק במידה והוא מוצא שישנם סיכויים גבוהים לקבלת החזרי המס, הוא מגיש את הבקשה לקבלת החזרי מס לרשות המיסים. במקרה של אי זכאות, החברה מתחייבת להחזר של דמי פתיחת התיק.

 

יועץ מס

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

שנת מס

השאלה מה היא שנת המס הנוכחית חוזרת על עצמה לעיתים קרובות ומשותפת לשכירים, עצמאיים, בעלי עסקים, נציגים חברות וארגונים פרטיים

קרא עוד »
החזר מס שלילי

מה זה החזר מס שלילי? מענק בגובה 4,000 ש"ח הניתן לעובדים שהכנסתם נמוכה (שכירים ועצמאים) לאחר שהגישו בקשה ועמדו בתנאי

קרא עוד »
חברת החזרי מס

לישראלים רבים יש זכאות להחזר מס, כל אחד ואחת מסיבותיו שלו. הנה כמה דוגמאות לאנשים שיכולים להיות זכאים להחזרי מס

קרא עוד »
×

{{erroPhone}} {{error}}
אחורה
המשך
אחורה
שליחה