- Taxes-Refund -

כמה עמלה לוקחים על החזר מס?

רוב החברות להחזר מס לוקחות בין 15% ל – 20% מתוך ההחזר שתקבל ממס הכנסה רק לאחר שהכסף יכנס לחשבון הבנק. במידה ואתם לא נמצאים זכאים להחזר מס רוב החברות אינם גובות תשלום כלל על הבדיקה. קיימות חברות שלוקחות מאות שקלים מראש אך אנו ממליצים שלא לשלם עבור השירות במידה ולא קבלתם החזר. לרוב מדובר במערכות אוטומטיות שמבצעות בדיקה שטחית בלבד בנוגע להפרש בין חבות המס שמס הכנסה מחשב בתום השנה לתשלומים המנוכים מדי חודש מהכנסתכם.

כמה נהוג לשלם עבור החזר מס?

15% – 20% בצורה מדורגת לפי גובה ההחזר שתקבלו.

עצור! קבל החזר מס מהמדינה

חברת WinTax מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס אונליין.

הבדיקה בליווי חברה פרטית להחזרי מס בעלת רישיון, אנו מייצגים מורשים מול מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 8,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם? קבלו את כספכם בחזרה מהמדינה!

התחילו בדיקת זכאות ב-30 שניות!

גלו זכאות ב- 30 שניות >>

החזר מס לשכירים - בדקו עכשיו
דקות
שניות

עבור החזר עד 10 אלף ש"ח – גובים 20% כלומר 2,000 שקל.

כמה עמלה לוקחים על החזר מס

מעבר לכך אחוז התשלום יורד על כל עשרת אלפים ש"ח נוספים שתקבלו.

דוגמה לתשלום: 

לקוח קיבל החזר מס בגובה 32 אלף ש"ח.

עבור 10 אלף ש"ח ישלם 20% – 2,000 ש"ח.

עבור ה –  10 אלף ש"ח הבאים ישלם 19% – 1,900 ש"ח.

עבור ה –  10 אלף ש"ח הבאים ישלם 18% – 1,800 ש"ח.

עבור האלפיים שנותרו ישלם 17% – 340 ש"ח.

בשורה התחתונה:

מתוך החזר של 32 אלף ש"ח עליו להעביר 6,040 ש"ח ולהישאר עם החזר בגובה 25,960 ש"ח.

אילו שירותים מקבלים עבור העמלה?

  1. מומחה מס מקצועי ישאל אתכם מספר שאלות כדי להבין אילו נקודות זיכוי הוא יכול להשיג בהתאם למאפייני החיים שלכם (מספר ילדים, תואר, בריאות ההורים וכו'…) ואיך הוא יכול לנכות מסכום הרווחים שלכם כמה שיותר וכך להוריד את גובה חבות המס שלכם.
  2. נערוך חישובים כדי להבין האם באמת מגיע לכם החזר, מה יהיה גובהו ולוודא שאתם לא חייבים למס הכנסה תשלום אליו לא שמו לב.
  3. תידרשו לספק צילום תעודת זהות, צ'ק מבוטל לחשבון אליו יכנס ההחזר ולחתום על ייפוי כוח.
  4. החברה תאסוף עבורכם את כל המסמכים והאישורים הנדרשים ממעסיקים עבורם עבדתם, חברות הביטוח ומוסדות המדינה ולאחר מכן תסדר ותגיש את התביעה עבורכם בצורה מקצועית.

מדוע לשלם עמלה על החזר מס במקום למלא את הבקשה בעצמנו?

ראשית כל חשוב לעשות חישוב מעמיק כדי לברר האם מגיע החזר כדי שתוצאות התביעה לא יהיו חיוב גדול יותר. שנית – גובה ההחזר שניתן לקבל באמצעות שירות מקצועי גבוה בעד עשרות אלפי שקלים מההחזר שאדם ללא הכשרה מקצועית יכול להשיג.

ידעתם שאם מחשבים את שומת המס לזוגות נשואים יחד ניתן להעביר נקודות זיכוי ממס הכנסה בין בני הזוג? שאדם שאישפז את אחד מהוריו במוסד טיפולי יכול לקבל נקודת זיכוי נוספת? שעצמאים יכולים לנכות את הסכומים שהפקידו לחסכונות פנסיונים מתוך הרווחים החייבים במס?

יועצי מס מקצועיים מכירים את התחום ויודעים בדיוק אילו אבנים יש להפוך כדי להרים את גובה ההחזר שתקבלו למקסימום. נכון, עבור החזר בסכום גבוה יש לשלם סכום נכבד אך מוטב לשלם לאיש מקצוע שעשה את עבודתו נאמנה מאשר להשאיר את הכסף אצל מס הכנסה.

האם אפשר לשלם על התהליך מראש בלי קשר לתוצאה?

קיימות מגוון מערכות אוטומטיות המציעות בירור והגשת תביעה עבור תשלום מראש אך חשוב להבין שכאשר משלמים מראש האינטרס של נותן השירות אינו למקסם את גובה ההחזר שתקבלו אלא רק להשיג החזר כלשהו מאחר ואת הרווח הוא מפיק מכמויות המשתמשים במערכת. בדיקות עם איש מקצוע שמכיר את פקודת מס הכנסה לפרטי פרטים יבטיחו שתקבלו את כל נקודות הזיכוי האפשריות ותורידו את הסכום החייב במס למינימום האפשרי, תוצאות שימשיכו לשרת אתכם מספר שנים קדימה.

כמה משלמים אם לא מקבלים החזר?

כאשר משלמים באחוזים מתוך ההחזר לאחר קבלתו, אם לא מקבלים החזר לא משלמים. כמו כן אם הבדיקה המקדמית תראה שאתם חייבים יותר ממה ששילמתם למס הכנסה, לא נגיש את הבקשה.

מחשבון זכאות להחזר מס ללא עלות

כדי שתוכלו להבין בקלות וללא עלות מה מידת הזכאות שלכם להחזר מס ממס הכנס, העמדנו לרשותכם סימולטור החזר מס שייחשב עבורכם את גובה ההחזר שתוכלו לקבל (במידה ותצאו זכאים) ואלו נקודות זיכוי תוכלו לקבל בהתאם לתשובות. הבדיקה חינמית לחלוטין, אחריה אם תרצו שנגיש את הבקשה עבורכם, נשמח לעזור.

שאלות ותשובות

עבור הנפקת מסמכים והגשת תביעה להחזר מס משלמים בין 15% ל 20% מסכום ההחזר לאחר קבלתו.

מי שמגיש לבד, לא צריך לשלם לאף אחד. אם איש מקצוע מנפיק עבורכם את המסמכים הרלוונטים ממעסיקים קודמים, חברות ביטוח והרשויות, לאחר מכן מסדר את הבקשה כך שתוריד מחבות המס ובו זמנית תמצא עבורכם כמה שיותר נקודות זיכוי ומגיש את הבקשה. מדובר בשירות שיש לשלם עליו.

כאשר משלמים על בסיס הצלחה ומתגמלים איש מקצוע לפי היקף ההצלחה – מבטיחים שהוא יעשה כל מה שניתן כדי למקסם את גובה ההחזר שתוכלו לקבל. בנוסף אין צורך לשלם על בדיקות שלא מצאו החזר לכן הגיוני לשלם על התהליך בסופו.

אם התביעה מוגשת מבלי לבצע בדיקה מקדמית, יכול להיות שכן. השירות שאנו מציעים כולל חישוב מקדמי לגבי גובה ההחזר שתוכלו לקבל לכן אם נמצא שאתם חייבים כסף נודיע לכם, לא נגיש את התביעה ולא נגבה תשלום.

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

שנת מס

השאלה מה היא שנת המס הנוכחית חוזרת על עצמה לעיתים קרובות ומשותפת לשכירים, עצמאיים, בעלי עסקים, נציגים חברות וארגונים פרטיים

קרא עוד »
החזר מס שלילי

מה זה החזר מס שלילי? מענק בגובה 4,000 ש"ח הניתן לעובדים שהכנסתם נמוכה (שכירים ועצמאים) לאחר שהגישו בקשה ועמדו בתנאי

קרא עוד »
חברת החזרי מס

לישראלים רבים יש זכאות להחזר מס, כל אחד ואחת מסיבותיו שלו. הנה כמה דוגמאות לאנשים שיכולים להיות זכאים להחזרי מס

קרא עוד »
×

{{erroPhone}} {{error}}
אחורה
המשך
אחורה
שליחה