מחזירים לכם כסף, מלאו טופס עכשיו!

מי חייב בהגשת דוח שנתי למס הכנסה?

שכירים כמו גם בעלי עסקים מחויבים להגיש דו"ח שנתי אודות ההכנסות שלהם לשנת המס הנוכחית, אולם רבים מהם אינם מודעים לעובדה כי לאחר הגשת הדו"ח הם זכאים לבדיקה של קבלת החזר מס. כיצד זה מתבצע? כל הפרטים במאמר הבא.

"בתום הגשת הדו"ח השנתי ניתן לברר האם יש לשלם עוד מס בעבור ההכנסות או שמא ישנה זכאות להחזר."

הודעה חשובה – שימו לב!
מבצע השבת מיסים עודפים ששולמו בשיתוף חברת החזרי המס אינדיגו פיננסים בעיצומו!
78% שמגיע לכם כ-6,000 ש"ח (לאחר ניכוי שכר הטרחה) בהעברה בנקאית.
לחצו כאן ובדקו אם מגיע לכם כסף!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>

דקות
שניות

הגשת דו"ח שנתי למס הכנסה

דו"ח שנתי אודות ההכנסות לשנת המס הנוכחית חייב להיות מוגש מדי שנה לרשות המיסים ע"י בעלי עסקים כמו גם שכירים, כאשר חשוב לזכור כי עסק אשר הכנסתו השנתית איננה עולה על 60,000 ₪ יכול להגיש דו"ח שנתי מקוצר. בתום הגשת הדו"ח השנתי ניתן לברר האם יש לשלם עוד מס בעבור ההכנסות או שמא ישנה זכאות להחזר, זאת משום שבעלי עסקים רבים כמו גם שכירים לא מבצעים תיאום מס כהלכה וכתוצאה מכך משלמים מס גבוה הרבה יותר. נקודה חשובה אשר יש לציין היא שאי הגשה של דו"ח במועד מהווה עבירה פלילית אשר תגרור הגשת כתב אישום או הטלת קנסות, ולכן ישנה חשיבות רבה להגשה של הדו"ח הזה.

החזר מס לשכירים – בעקבות הגשת דו"ח שנתי למס הכנסה

אחת הבעיות החמורות ביותר כיום היא העובדה כי שכירים רבים אשר מגישים דו"ח שנתי למס הכנסה בגין הכנסות נוספות שיש להם מעבר לעבודה אצל המעסיק אינם מודעים לעובדה כי ברוב המקרים הם זכאים להחזר זאת, וזאת עד 6 שנים רטרואקטיבית. הסיבות לכך רבות, אך ללא ספק הסיבה הנפוצה ביותר היא אי הבנה של החישוב אותו יש לבצע, כמו גם חשש להתמודדות עם גוף בירוקרטי וסבוך כמו רשות המיסים בישראל. חשוב לזכור, ע"פ ההערכות שונות של מומחים בתחום המיסים בקופת המדינה ישנם מיליארדים של שקלים אשר שייכים לציבור אך לא נלקחים, זאת בעקבות אי ידיעה של מלוא הזכויות המגיעות כמו גם העובדה כי רבים אינם יודעים לבדוק בעצמם האם הם אכן זכאים. על כן, כיצד ניתן לבדוק?

מעוניינים לקבל החזר מס? יש דרך קלה ופשוטה

במידה והנכם שכירים אשר מחפשים חברה להחזרי מס לשכירים, יש לנו את הכתובת עבורכם. חברת ניוקום פיננסים היא כיום החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים, זאת בשל העובדה כי בצוות החברה מועסקים טובי המומחים בתחום המיסים והפיננסים אשר מאפשרים לכם לקבל תמונת מצב ברורה לגבי מידת הזכאות, במידה והיא קיימת. החברה, אשר מבצעת בדיקת דו"חות עצמאית של שכירים מאפשרת לכל שכיר לקבל את גובה ההחזר המגיע לו אשר במקרים רבים יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, ועל כן מדובר בהזדמנות חסרת תקדים בעבור שכירים לקבל את כספם. למה אתם מחכים? השאירו את הפרטים שלכם באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם, כדי שאולי גם אתם תצטרפו למאות הלקוחות המאושרים של ניוקום פיננסים.

שתף את המאמר עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

מדרגות מס לשנת 2020

עליית מדרגה נחשבת לביטוי חיובי ומעודד המשקף הצלחה או התקדמות אישית מסוימת. אך בכל הנוגע לעלייה במדרגות המס, הרי שהדבר

קרא עוד »