- מרוויחים: חברת החזרי מס -

הר הבריאות

מתחייבים להוזיל בעד 50%
את התשלום על ביטוחי הבריאות שלך

איפה נמצא תאריך הנפקת תעודת הזהות?
תאריך הנפקת תעודת זהות

מה ייצא לך מהבדיקה?

הר הבריאות

רכישת ביטוחי בריאות הוא שירות שמוצע לנו כה הרבה עד שרבים מאתנו כבר מתבלבלים מה עשינו ומה לא ואיזה ביטוח בכלל קיים לנו. כל אחד מאתנו מקבל עשרות טלפונים בשנה המציעים לו ביטוחי בריאות או שדרוג מסוים. המצב הזה אכן מבלבל והסכנה האמתית לרבים מאתנו בתוך כל זה, היא שנעשה ביטוחים כפולים ונבזבז כסף רב על שני ביטוחים כשבעצם רצינו רק אחד. בדיוק בשביל זה קיימת בדיקת הר הבריאות (שהיא בדיקה תחת בדיקת הר הביטוח). מדובר במערכת ממשלתית המאפשרת לכל אזרח להכניס את פרטיו ולבדוק אילו מוצרי ביטוח נרכשו על שמו. כך יכול כל אזרח לזהות כפילויות בביטוחי הבריאות ולחסוך כספים יקרים. לפניכם כל מה שצריך לדעת על רכישת ביטוחים כפולה ובדיקת "הר הביטוח".

איך נוצרים על שמי ביטוחי בריאות כפולים?

למעשה, כמעט לכל אדם בישראל יש מגוון רחב של פוליסות שהוא סוגר על שמו ומשלם עליהן בפקודות קבע – בין אם מדובר בביטוח בריאות, ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח דירה ועוד רבים. ישנם מספר מקרים עיקריים בגינם יצרנו לעצמנו בתום לב פוליסת בריאות כפולה והוצאה כפולה של כסף:

עומס בביטוחים אחרים שיוצר בלבול במצב הביטוחים שלנו

בעקבות העומס בפוליסות ביטוחים שמוצעת לכל אזרח, בצער רב לא מעטות הפעמים בהן אזרח בתום לב מבצע פוליסת בריאות כפולה, בחברות שונות. פוליסת הבריאות הכפולה הזו, לרוב מתנהלת בתנאים ובזכויות דומות, דבר שפשוט גורם לתשלום מיותר וסתמי של פוליסה נוספת זהה.

יצירת שינויים בפוליסת ביטוח הקיימת

יצירת ביטוחי בריאות כפולים רווחת בעיקר כאשר אנו כמבוטחים בחברת הביטוח, מעוניינים לבצע שינויים בביטוח הקיים לנו ובתנאים שלו. במקרה כזה, ישנן פעמים בהן מרוב חוסר ההתמצאות והשימוש המוגבר של חברת הביטוח במושגים של 'חידוש', 'העברה', 'רכישה' ומושגים אחרים מעולם הביטוחים שאינם מובנים לנו מספיק, פשוט פתחנו לעצמנו פוליסה נוספת. חוסר ההתמצאות שלנו בעולם הביטוחים מול העובדה שהוא כה נגיש לשינויים ורכישות באופן הדיגיטלי והפשוט ביותר – מובילה לטעויות מצערות ובלתי נמנעות של ביטוחי בריאות כפולים ובזבוז כסף יקר ערך. בדיוק בשביל זה קיימת בדיקת הר הבריאות.

הצעות חוזרות ונשנות של חברות ביטוחי בריאות

מקרה נוסף ורווח ביותר בגינו נוצרים לאנשים רבים פוליסת ביטוח בריאות כפולה, הוא תוצאה של העידן הטלפוני שהביא לפרסום מספרי הטלפון של אזרחי ישראל אצל כל חברה שחושקת בה. כיום, כל אחד מאתנו מכיר את התופעה המטרידה, שחברות ביטוח רבות ונרחבות, יוצרות אתנו קשר טלפוני ומבקשות רק להסביר לנו מה הביטוחים הקיימים שלנו, כשבפועל מדובר בשיחה שיווקית על מנת שנרכוש את פוליסת הבריאות של החברה שלהם. בגלל עומס השיחות שמגיעות אלינו בשנה מביטוחי בריאות רבים עם הצעות והנחות לכאורה, ברגע של בלבול וחוסר שליטה במצב רבים פשוט יוצרים לעצמם פוליסת בריאות נוספת.

עד כמה רווחת התופעה של יצירת ביטוחי בריאות כפולים?

לצערנו הרב, קיים טווח לא קטן של מקרים מצערים בהם אנשים מבזבזים כספים יקרי ערך עבורם על פוליסות ביטוח כפולות, בלי לשים כלל לב. לפי נתוני משרד האוצר, כ- 10% מכלל תלונות הציבור שמגיעות לרשות שוק ההון הן תלונות הקשורות בביטוח כפול. עשרת האחוזים המתלוננים הללו אלה רק האנשים שמודעים לכך שיש להם פוליסה כפולה והגישו תלונה, קיימים מקרים נוספים של אנשים ששנים לא מודעים לכפילות הזו ולבזבוז הכואב הזה. לפי הנתונים, יצירת פוליסת ביטוח כפולה היא תופעה רווחת ביותר ישראל וכן טווח המקרים בו אנשים יוצרים לעצמם בתום לב פוליסות ביטוח כפולות, הוא נפוץ ויכול לקרות לכל אחד. לכן לא כדאי להישאר שאננים ומומלץ לבדוק עוד היום האם גם אתם, מבזבזים כספים מיותרים.

הר הבריאות – הבדיקה שתאפשר לכם איתור ביטוחים כפולים

בדיקת הר הבריאות היא בדיקה שנעשית על ידי מערכת חיפוש המאפשרת בעצם לכל אזרח המכניס את פרטיו האישיים, למצוא לפניו את כל פוליסות ביטוחי הבריאות שרכש ושקיימות עבורו בכלל המערכות בעת הבדיקה. מערכת זו מופעלת ע"י רשות ההון ביטוח וחיסכון, משרד ממשלתי ובטוח להזנת פרטיכם. באמצעות מערכת הב הבריאות, תוכלו לאתר ביטוחים כפולים ולחסוך את הכסף שאתם מבזבזים על שני ביטוחים דומים. באמצעות מערכת "הר הביטוח" תוכלו לאתר את "הר הבריאות" הקיים על שמכם בדבר כפל בפוליסות בריאות.

מה היתרונות של בדיקת הר הבריאות במערכת הר הביטוח ומדוע מדובר בבדיקה פשוטה ובטוחה?

כפי שכבר שקראתם, התעסקות עם ביטוחים ופוליסות היא התעסקות מבלבלת, הכוללת מגוון רחב של ביטוחים שונים, כך שהדרך אל יצירת ביטוח כפול על שמכם, היא דרך קלה ורווחת מאד בצער רב. לכן, מערכת "הר ביטוח" היא מערכת בעלת יתרונות רבים ומשמעותיים עבור כל אזרח ואזרחית. לפניכם מספר יתרונות משמעותיים ומרכזיים של בדיקה זו:

חיסכון כסף אדיר ומשמועתי

בדיקת "הר ביטוח" עשויה לחסוך עבורכם כסף רב. בעת הבדיקה, ייתכן ותגלו שאתם כבר שנים משלמים על ביטוח בריאות כפול ופוליסה כפולה, שבעצם הציעה לכם את אותו הדבר וסתם בזבזתם בצער ובתום לב מכספכם. הבדיקה תאפשר לכם לשים לזה סוף, כך גם לחסוך לכם כספים רבים לטווח הארוך.

המערכת מקנה סדר ושליטה בביטוחים ובהוצאות

מערכת "הר ביטוח" מפרטת לנגד עיניכם את כלל הביטוחים הרשומים על שמכם. כך אפשר אחת ולתמיד, להיות מודעים לביטוחים הקיימים לכם ולתנאיהם באופן מרוכז ונוח. בצורה הזו תוכלו להשיג שליטה על ההוצאות שלכם ולראות מה הזכויות וההטבות עליהם אתם משלמים כל חודש.

מערכת בטוחה ומוגנת

מאחר ומערכת "הר ביטוח" היא בדיקה הנעשית באתר ממשלתי של משרד האוצר, מדובר במערכת ממשלתית בטוחה ולא באתר לא מוכר ומטריד, שעשוי לבצע פעולות מזיקות עם פרטיכם.

מערכת חינמית

הבדיקה המוצעת במערכת "הר ביטוח" היא בדיקה חינמית, יתרון גדול שכן אפשר רק להרוויח – גם בודקים עבורכם את מצבכם בחינם, וגם אתם עשויים לאתר פוליסות בריאות כפולות, לבטלן ולהרוויח מן הגילוי.

מידע נוסף באתר הר הבריאות