- מרוויחים: חברת החזרי מס -

2 דרכים לחישוב אחוזים במחשב

כמה פעמים מצאתם את עצמכם עומדים מול חולצה יפה שאתם רוצים לקנות בהנחה אך לא באמת מבינים כמה תשלמו בסופו של דבר כאשר תגיעו לקופה? אם גם אתכם המצב הזה מביך, כדאי שתדעו: יש היום דרך מאוד פשוטה ונוחה לחשב אחוזים.

למה כדאי לחשב אחוזים?

האמת היא, שיש הרבה מאוד פעולות מתמטיות שלמדנו לעשות לפני שנים, כשהיינו בבית הספר. עם זאת, את רוב הפעולות האלה השארנו אי שם מאחור והדבר היחיד שמעיד על כך שפעם ידענו לבצע אותן, זו תעודת הבגרות שלנו. יחד עם זאת, יש גם פעולות שכן רלוונטיות לחיי היומיום שלנו, כמו למשל, חישוב אחוזים. חישוב על אחוזים משמעותי לא רק בקניון כשהולכים לקנות מוצרים בהנחה, אלא גם כאשר עושים קניות מקוונת וגם כאשר מנסים להבין איזו הנחה בעל מקצוע מסוים יוכל להציע לכם. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו כולם, רוצים למצוא את הדרך הכי קלה לבצע את החישוב, אבל מי זוכר מה הייתה הנוסחה והדרך לכך?

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

 

הכירו את הפתרון של גוגל לחישוב אחוזים

כמו שקורה היום לגבי הרבה מאוד תחומים אחרים, גם כאשר מדברים על חישוב אחוזים אנחנו רואים שיש לגוגל מה להציע לנו והוא נמצא כאן כדי לעזור לנו. גוגל מחשבון אחוזים הוא אחד מהכלים הכי טובים שיש ושכדאי לכם להכיר, כי מה פתאום שתעמדו עם עט ודף באמצע החנות ותתחילו לעשות חישובים? גוגל מציע לכם את הדרך הכי פשוטה ומדויקת שיש לחישוב האחוזים, כי אתם רק מכניסים את האחוז ואת ה"שלם" ומיד, על ידי לחיצת כפתור, הוא יגיד לכם על כמה מדובר וכמה שווה האחוז מתוך השלם.

האם כדאי לעשות אחוזים בעזרת הטלפון הנייד?

זה ברור שהיום לכל אחד מאתנו יש גם בטלפון הנייד מחשבון מאוד נוח לשימוש. עם זאת, הבעיה היא שכדי לבצע חישובים בעזרת המחשבון שיש לכם בטלפון הנייד, אתם עדיין צריכים להכיר את הדרך ואת הנוסחה לכך. אומנם זה נכון שתוכלו להיעזר במחשב גם בנושא הזה, כי גוגל ימצא לכם אינספור פתרונות והסברים על חישובי אחוזים, אך זה ייקח יותר מידי זמן. הרבה פעמים כל העניין הוא לא רק להבין כמה שווה האחוז, אלא גם לעשות את זה מהר. לכן כדאי לדעת שקיימים הרבה מחשבונים נוחים שביניהם תוכלו לבחור. מה שכן, כדאי לשים לב האם המחשבון שבו אתם עושים שימוש דורש מכם לראות פרסומות תוך כדי או אפילו לשלם סכום מסוים. היום יש הרבה מאוד כלים חינמיים בתחום הזה ולכן, אם אתם יכולים לבחור את הכלי הכי נוח שיש ובעזרתו לעשות את חישובי האחוזים הנדרשים, מה פתאום שתוותרו על כך? גוגל נותן לנו פתרונות נפלאים בעניין הזה כך שאפילו אם מעולם לא ידעתם לחשב אחוזים, היום זה כבר לא סיפור גדול.

חישוב אחוזים במחשבון

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »