- מרוויחים: חברת החזרי מס -

תפקידים של משרד רואה חשבון

ראיית חשבון בישראל היא מקצוע רחב שמתעסק בתחומים רבים הקשורים למימון, מיסוי, רישוי ורגולציה.

התחום מוסדר על ידי חקיקה מיוחדת, חוק רואי החשבון דרוש לעבור בחינת הסמכה מיוחדת על ידי לשכת רואי החשבון והתמחות במשרד רואי חשבון על מנת לקבל את התואר – רואה חשבון.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

באופן כללי, רואה חשבון ושירותיהם של משרד רואה חשבון יכולים להתמחות בעיקר בתחומים הבאים – מיסוי והגשת דו"חות כספיים שונים, הנהלת חשבונות וקביעת שכר, טיפול בהחזרי מס, ייעוץ פיננסי ויעילות וכן כמובן ייעוץ מס.

 

טלפון ואיש

מי צריך לשכור את שירותיו של רואה חשבון ?

שירותי רואה חשבון לחברות ותאגידים

גופים רבים נדרשים לשירותיהם של רואי חשבון, החל מחברות מסחריות גדולות ותאגידים שצריכות את רואי החשבון לכל התחומים שתוארו למעלה, החל מאפשרות לתכנן את המודלים של החברה כך שתשלם כמה שפחות מס, לבנות את תלושי השכר של העובדים ולטפל בסוגיות המיסוי שקשור לכך, לדאוג שהחברה תקבל את כל ההחזרים שהיא צריכה לקבל וכמובן את אחד התפקידים המרכזיים ביותר של רואה חשבון בחברה ובתאגיד והוא הדוחות הכספיים.

הדוחות הכספיים הם מסמך פיננסי חשוב מאוד לכל חברה וחברה שמתאר את ההתנהלות הפיננסית שלה, לרוב זאת על מנת להראות למשקיעים את ההתקדמות של מדיניות כזו או אחרת בחברה, כמובן שהדוחות משפיעים על המסחר בבורסה ועל רגולציה ממשלתית. לכן לגופים מן הסוג הזה דרושים רואי חשבון טובים במיוחד על מנת שיוכלו להציג תוצאות טובות ביותר.

 

שירותי רואה חשבון לעצמאיים ובעלי עסקים קטנים

קבוצה עצומה אחרת שדרושים לה שירותיהם של רואי החשבון היא העצמאיים בישראל, החל מפרילנסרים, בעלי עסקים קטנים או נותני שירותים אחרים. הצרכים של הקבוצות האלו ברואי חשבון היא דומה אך מעט אחרת והיא בעיקר קשורה בדיוק הגשת דוחות המס השונים על מנת שיוכלו לקבל את כל ההחזרים שמגיעים להם לפי החוק, לצד הטבות שונות ותשלומים מדויקים ככל שניתן.

המלאכה הזו חייבת להיות מדויקת וכל פגם קטן שנופל במסמכים מן הסוג הזה עלולים לגרור עלויות מאוד גדולות על האזרח ואף הליכי משפט יקרים מאוד שהיו יכולים להימנע במידה והיו נעזרים באיש מקצוע שלמד במשך שנים כיצד לעשות כן באופן הטוב ביותר.

 

התמחותו של רואה חשבון

לרואי החשבון ישנן אפשרויות התמחות שונות – מיסוי, ביקורת חברות, ביקורת מערכות מידע וייעוץ כלכלי. כל אחד מן הענפים האלו אחר מקודמו וחשוב לדעת לשכור רואה חשבון שהתמחה בדיוק בסוגיות שדרושה לכם. כדאי לזכור שיש הבדל גדול בין רואה חשבון (מכל סוג התמחות שהיא) שרוב השנים עבד עם חברות גדולות ותאגידים לעומת כזה שהתמקצע בשוק העצמאיים ובעלי העסקים, לכן כדאי להסתכל על לקוחות קודמים ועל ההשגות שיש להם מרואה חשבון אחד על פני אחר.

 

מחשבון וטופס

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »