- מרוויחים: חברת החזרי מס -

תמלול הקלטות לפגישה עם יועץ מס

המאמר הבא יעסוק בתמלול, וינסה לתת מענה מפורט על שאלות כמו: מהו תמלול? איפה ניתן לקבל שירותי תמלול? האם אפשר לעשות זאת באופן עצמאי? מהו הפורמט המשפטי של שירות וראייה זו?

תמלול הקלטות:

למעשה, תמלול הקלטות היא שם הפעולה בה חברה, או בן אדם פרטי, מתמללים קובץ אודיו לטקסט כתוב. המסמך אותו הם יוצרים נקרא שקלוט.
שקלוט של הקלטות הוא צורך קיים בנושאים ותחומים שונים לדוגמא: הקלטה כראייה בבית משפט, מראיינים מסוגים ותחומים שונים, חוקרים או אפילו במסגרת הלימודים יש חשיבות גדולה להמרת ההרצאה לחומר טקסט כתוב. כמובן שעולה הצורך בתמלול גם של דיונים רבי משתתפים בארגונים או בחברות גדולות, בישיבות דירקטוריון חשובות וכו'.
בכל אחד מהתחומים השונים שצוינו מעלה, להקלטה יש ערך שונה ובהתאם לכך גם הפורמט בו היא כתובה יהיה שונה ומותאם לצורך מבקש התמלול.
כמובן שחלק בחלק מהמקרים ישנה האפשרות לתמלל הקלטות באופן עצמאי, ישנן גם אפליקציות שמנסות לתת מענה על צורך זה, בחלק מהמקרים שצוינו מעלה הן לא יעבדו בצורה מספיק מקצועית וטובה ולכן הפתרון האולטימטיבי הן חברות תמלול. כיום ישנו מגוון רחב של חברות המספקות שירותים אלה, והן נותנות מענה זמין, יעיל ומהיר.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

 

פירוט תהליך הגשת הבקשה לשקלוט מחברה מקצועית:

לחברות תמלול מקצועיות יש כמה פרמטרים חשובים שהן הגדירו ושכדאי לשים לב אליהם אם יש אופציה לפני ביצוע ההקלטה, וגם כמובן אחריה, וזאת בעיקר בשביל לחסוך לכם זמן יקר:
תחילה יש לוודא כי ההקלטה שברשותכם איכותית וברורה. גם אם היא לא, לחברות כאלה יש תוכנות מתקדמות שעוזרות להן לשפר את איכות השמע, ולכן בכל מקרה, רצוי להגיש לחברה את ההקלטה באיכות הטובה ביותר שיש ברשותכם.
שנית, יש לציין את נושא התמלול וקהל היעד של השקלוט. כפי שכבר ציינו קודם לכן יש פורמטים שונים של תמלול ושקלוט ולכן חשוב לציין דגשים אלה בבקשה לחברת התמלול.
עוד שחשוב לציין הוא למה בכלל עלה הצורך בשקלוט ומה דחיפותו (כלומר מה הדדליין שלכם).
ישנן חברות שבשביל לתת הערכת מחיר יצטרכו שתשלחו להם את ההקלטה או קובץ הוידאו שברשותכם, התעריף מושפע כמובן ברמת הדחיפות, אורך ההקלטה ומס' האנשים המשתתפים ומדברים בה, המשלב הלשוני ואיכות ההקלטה.
הצעת המחיר לרוב תוגש לכם במייל, ולאחר שתחתמו על הסכם החברה תחל בתהליך.

מיקרופון לתדר

 

תמלול משפטי:

שקלוט של קבצי אודיו יכולים לשמש כראייה קבילה בבית משפט. לכל תמלול שיעדו הוצג לחברת התמלול כמיועד לבית משפט, יתווסף הצהרה, בה המתמללת מחייבת כי היא כתבה את הנאמר בהקלטה במדויק. להצהרה זו תתווסף גם חתימת עורך דין מוסמך.
כמובן שישנו משקל וערך גדול לתמלול על ידי חברה מקצועית כשמדובר בתמלול לצורך ראייה משפטית.

 

קסטה

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »