- מרוויחים: חברת החזרי מס -

שימור עובדים – מהו הפאן הכלכלי

אתם תוהים איך תוכלו לקדם את העסק שלכם?

שומעים בכל פינה על הנושא של שימור עובדים ותוהים מה זה אומר מבחינה כלכלית ועד כמה עליכם להשקיע בנושא הזה?

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

מדוע זה חשוב ועל מה מוציאים בסופו של דבר את הכסף?

עיינו במאמר שלפניכם וקבלו כמה טיפים בנושא.

 

ההשקעה במתנות לעובדים

אין ספק שאחת מהדרכים הכי טובות שיש לשימור עובדים בימינו, היא לקנות לעובדים מתנות לחגים. אתם יכולים להיות בטוחים שהעובדים שלכם מצפים למתנות האלה ולכן, אם אתם חשבתם לרגע שתוכלו לוותר על כך כדי לחסוך, כדאי לדעת שזה לא מדויק. בפועל בלי מתנות לחגים לעובדים יהיה לכם מאוד קשה לשמר את העובדים ולכן, אם אתם יכולים להשקיע בכך מחשבה כבר עכשיו, למה לחכות לרגע האחרון? אומנם זה נכון שמתנות שונות לעובדים עולות כסף, אך מצד שני, לא תמיד מדובר על הוצאה כלכלית שחייבת להיות מאוד גדולה ובהחלט יש מקום לבדוק כמה אתם משקיעים בנושא הזה.

 

האם יש דילים טובים למתנות לעובדים?

אם אתם אומנם רוצים לקנות מתנות מוצלחות לחגים עבור העובדים שלכם ורוצים לא לשלם על כך הרבה, אפשר להבין אתכם. בסופו של דבר כל הפעולות הללו שאנחנו עושים למען שימור העובדים עולות הרבה מאוד כסף לחברה, לעסק או לארגון ולכן כדאי לבדוק איפה אתם קונים הכול. החדשות הטובות הן שכלל שתזמינו יותר מתנות לאורך השנה מחנות מסוימת, לרוב תקבלו הצעות מחיר טובות יותר.

 

שימו לב מה אתם קונים לעובדים

מה שכן נשמח להזכיר לכם, זה שלמרות שאולי אתם רוצים לחסוך ולא להוציא הון עתק על קניית מתנות לחגים עבור העובדים שלכם, לא כדאי לקנות מתנות שאינן מרגשות או מוצלחות. הרעיון בשימור עובדים הוא להבין מה העובדים שלכם באמת רוצים ולתת לכם, עד כמה שאתם יכולים, בדיוק את מה שהם מצפים לו. בסופו של דבר, כאשר העובדים שלכם מרוצים הם נותנים מעצמם הרבה יותר ולכן יש משמעות לעניין הזה. לכן אנחנו ממליצים לכם תחילה האם אתם רוצים לקנות מתנות שהן יותר יפות? או שאולי המטרה היא לקנות מתנות כמה שיותר שימושיות? נסו לשים את עצמכם בנעלי העובדים וכך תוכלו להבין מה באמת כדאי לקנות. בנוסף, אם המטרה היא לא רק לשמח את העובדים אלא להשקיע בשימור העובדים, כדאי לברר מולם מה באמת הם רוצים. האם כל מה שיכול לשמח אותם זה כיסוי חדש לטלפון? או שאולי הם רוצים לקבל בכל חג מארז מקסים של יין ושוקולדים? ככל שיהיה לכם מידע רב יותר לגבי הציפיות של העובדים, כך יהיה לכם קל יותר להבין מה באמת אתם צריכים לקנות וכמה להשקיע בנושא החשובה הזה, אז למה אתם מחכים?

 

קינוחים

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »