- מרוויחים: חברת החזרי מס -

עולם הדיגיטל בענף הביטוח

ענף ההייטק והביטוחים מצליח לשתף פעולה בשלל תחומים ובעיקר בכל הנוגע לשימוש באינטרנט, באפליקציות ובאמצעי אבטחה ותשלום. אז איך ואיפה כל זה בא לידי ביטוי? הנה כמה דברים שאולי לא ידעתם

ההייטק משפיע על כל תחום ועל כל נושא. בין היתר, אנו רואים את זה בחיים האישיים, בחיים הכלכליים וגם בחיים הציבוריים שלנו. עם זאת, לא תמיד אנחנו עוצרים לרגע על מנת לבדוק את המשמעות של שיתוף הפעולה הזה ואת האופן שבו הוא בא לידי ביטוי.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

היכרות עם סגנון העבודה של ארנפלד סוכנות ביטוח בע"מ למשל מתארת טוב יותר מכל דבר אחר את שיתוף הפעולה הנוכחי בין הענף לבין ההייטק. כפי שאפשר להתרשם מאתר הסוכנות, שיתוף פעולה מן הסוג הזה לא רק מתקיים במגוון רחב של מישורים ותחומים – אלא גם משפיע ישירות על הלקוחות.

 

שולחן עבודה

רכישת ביטוח בלחיצת כפתור

המקום שבו רואים הכי טוב את עולם הדיגיטל בענף הביטוח הוא כמובן מועד הרכישה. היום אפשר לקנות פוליסת ביטוח פחות או יותר בכל תחום, מכל מקום ובכל זמן. בשביל לעשות את זה, רק נכנסים לאתר האינטרנט של סוכנות הביטוח או ישירות אל החברה.

רכישת ביטוח דרך אתריה אינטרנט או האפליקציות מסייעת ללקוחות כי היא עוזרת להם להתנייד בין החברות השונות. בעידן שבו כבר לא צריך לצאת מהבית כדי לרכוש פוליסת ביטוח או לעבור תהליך חיתום, יש לזה המון משמעות.

 

מה לגבי אמצעי האבטחה?

אי אפשר לדבר על עולם הדיגיטלי בענף הביטוח בלי להזכיר את אמצעי האבטחה. עד לפני כמה שנים בלבד היינו צריכים להתפשר משמעותית על אבטחת המידע שלנו, או לוותר לגמרי על הפרטיות ועל היכולת לבצע פעולות אונליין.

אבל בזכות אמצעי אבטחה מתקדמים וסינרגיה בין מספר הטלפון האישי, הפרטים שיש לחברת הביטוח ומערכות סייבר מתקדמות – כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לבצע את הפעולות הרגישות ביותר בלי לקום מהכורסא. בפועל, זהו שיתוף פעולה מרשים שלא ייחודי לענף הביטוח וקיים גם בבנקאות, אבל עתידו עוד לפניו.

 

משלמים באונליין וחוסכים בהוצאות

גם חברת הביטוח וגם המבוטחים מעבירים להעדיף את עיקר הפעילות שלהם לעולם הדיגיטלי. אם אפשר להגיש תביעה אונליין, לקבל תשובות או להגיש ערעור ישירות מול נציגים של חברת הביטוח באתר, באפליקציה או בתוכנת מסרים מידיים – המשמעות היא חיסכון בהוצאות.

החיסכון בהוצאות משותף לצדדים המעורבים ותורם להתייעלות של תחום הביטוח כולו. לבסוף, צריך לציין את האפשרות לקבל מידע על חברת ביטוח מסוימת עוד לפני שרוכשים ממנה פוליסה. זה למשל מה שקורה אם נעזרים במידע שיש באתר משרד האוצר, באתרי הרשתות החברתיות ובפורומים מקצועיים. בזכות עידן המידע והאינטרנט, כולנו הופכים למבוטחים חכמים יותר עם כלים לבחור את החברה הכי מקצועית ומשתלמת.

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »