- מרוויחים: חברת החזרי מס -

עובדים מהבית: איך לרכוש ריהוט משרדי איכותי לביתכם

אין ספק כי הקורונה היא הדבר הגדול ביותר שקרה בעולם במאה השנים האחרונות. מדובר על מגפה אשר משנה את החברה הישראלית מן הקצה אל הקצה.

פתאום כולם הולכים עם מסיכות, פתאום אנשים לא יוצאים למסעדות, פתאום אנשים נשארים מבודדים בבית למשך שבועות ויש עוד אלף דוגמאות לשינויים שחלו בחברה הישראלית מאז פרוץ מגיפת הקורונה.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

אך נראה כי השינוי הדרמטי ביותר חל בתחום העבודה.

כיום יותר ויותר אנשים עובדים מהבית וזה אומר כי הם חייבים לקנות ריהוט משרדי איכותי.

משרד

אי אפשר היום לעבוד מן הבית אם אין לך כיסא נוח, שולחן עבודה ותאורה מתאימה.

לכן אפשר לראות גידול עצום בקניית הריהוט המשרדי וזאת עקב העובדה כי אנשים רבים עובדים מהבית ולא נראה שזה הולך להשתנות בשנים הקרובות בין אם אנו אוהבים את המצב ובין אם אנו שונאים אותו.

 

התאימו את הרהיט לבית שלכם

אם אתם קונים ריהוט משרדי אתם חייבים לשים לב איזה ריהוט אתם קונים. דבר ראשון והכי חשוב זה המראה של הריהוט. אתם צריכים להחליט באיזה סגנון יהיה הריהוט והאם הוא יהיה למשל ריהוט מודרני, ריהוט תעשייתי, ריהוט כפרי או כל סגנון אחר שעולה על דעתכם לא רק זאת אלא שהריהוט צריך להיות מותאם לשאר הבית שלכם וכך לדוגמא אם יש לכם בית בסגנון מודרני הריהוט שאתם קונים צריך להיות מותאם לכך וזהו משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת לפני קניית הריהוט ובשלב ההתלבטות איזה ריהוט הכי יתאים לכם.

 

וודאו כי הריהוט לא רק יפה אלא גם נוח

אין ספק כי אנו צריכים לקנות ריהוט משרדי יפה ומעוצב ברמה גבוהה אך זה לא הכול. לצד זאת אתם צריכים לקנות גם ריהוט משרדי שיהיה נוח לשימוש. אולי אינכם יודעים זאת אך כתוצאה מכיסא לא נוח לדוגמא אתם יכולים לחטוף כאבי גב רבים, כאבים במפרקים ובעיות אורתופדיות שונות ומגוונות. לכן לא כדאי לכם לקנות רק ריהוט יפה אלא גם ריהוט נוח שיתמוך בבריאות שלכם וישמור עליכם. איך יודעים אם הריהוט נוח? שמים לב למרכיבים שלו, מתנסים בישיבה או עבודה עליו ומקבלים המלצות מאנשים אשר קנו את הריהוט ואשר יגידו לכם האם הריהוט שאתם מעוניינים לקנות הוא נוח או שמא עדיף לבחור בריהוט אחר.

 

שימו לב איפה אתם קונים את הריהוט

נקודה נוספת וחשובה שיש לתת עליה את הדעת היא השאלה איפה אנו קונים את הריהוט. אם אנו קונים ריהוט משרדי אנו חייבים לקנות אותו בחנות הטובה ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח כי הריהוט יענה על הצרכים שלנו וישרת אותנו כמו שצריך. שימו לב לשאלת המחיר של הריהוט ולשאלה איזה תמורה אתם מקבלים ביחס לעלות הרהיטים שקניתם וכך תחליטו היכן לקנות את הרהיטים למשרד הביתי שלכם.

 

שולחן וכיסא

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »