- מרוויחים: חברת החזרי מס -

איך לבחור נכס להשקעה בארה"ב?

אם יש לכם כסף בצד ואתם מחפשים אחר הזדמנויות השקעה בארה"ב, אתם כנראה גם מחפשים אחר הייעוץ המתאים וטוב שאתם פועלים כך. למעשה, אם אתם לא בקיאים בנושאים אלו של השקעות נדל"ן בחו"ל, זו תהיה טעות מרה להיכנס לתחום ללא ייעוץ הולם ומקצועי.

רגע לפני שאתם בוחרים להשקיע את הכסף שלכם בהזדמנויות נדל"ן והשקעות נדלן בחו"ל, האם בדקתם את כל מה שעליכם לבדוק? האם ווידאתם כי העסקה שאתם עומדים לבצע היא בעלת סיכויי החזרה גבוהים? כמובן, כשמדובר בהשקעות, בין אם בחו"ל או בארץ, בדרך כלל אף אחד לא יוכל להבטיח לכם "חסינות" מלאה מפני נפילות ונזקים כלכליים, אבל אין ספק שבעזרת הסיוע המקצועי הנכון אתם תוכלו למזער את הסיכויים לנזק כלכלי, או להשקעה שלא מחזירה את עצמה. אז כיצד עושים זאת ב-2020 ושורדים כדי לספר על זה בחיוך? הנה מה שצריך לדעת בנושא:

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

 

השקעות נדל"ן בארה"ב וכל מה שחשוב לדעת ב-2020 בנושא

אם אתם מחפשים אחר השקעות נדל"ן בארה"ב ב-2020, אתם מחפשים אחר ייעוץ מקצועי, ויותר מזה, אתם מחפשים אחר ליווי מקצועי במהלך ביצוע העסקה. במקרים רבים, אנשים ממשיכים לקבל ליווי מקצועי ועזרה מקצועית גם לאחר רכישת הנכס בארה"ב, כמו למשל במקרים שבהם האדם שרכש את הנכס מתגורר בארץ אחרת (לא בארה"ב) וזקוק לשירות של ניהול נכסים.

חיפוש נכס

אם כך, אנחנו רואים שבחירת נכס בארה"ב היא רק ההתחלה של התהליך הזה, שיכול להיות מבורך אבל גם יכול להיות מתיש ומורכב. בכדי לוודא שהעסקה שלכם לא תהיה מתישה ומורכבת, אתם תסתייעו בחברות כמו גולון גרופ – השקעות נדל"ן בארה"ב.

 

גולון גרופ השקעות נכסים בארה"ב – מדוע כדאי לבחור בצוות מומחיה?

החברה מספקת שירותי ייעוץ וליווי רכישת נכסים בארה"ב, תוך מתן דגש מיוחד על הלוקיישן שלכם, על סוג הנכס, על התאמת הנכס לתקציב שלכם ועוד. עם ניסיון של כמעט 20 שנים, חברת גולון גרופ תאתר בעבורכם נכס בארה"ב שיניב עבורכם הכנסה פאסיבית.

וכשמדברים על הכנסות פאסיביות, באמת שחשוב להבדיל ולהבחין בין הכנסות שמצריכות ממכם המון התעסקות, לנכסים שלא מצריכים ממכם את ההתעסקות הזו. וחכמים כעת יבואו ויגידו – נכס תמיד יצריך התעסקות.

 

רכישת נכס בארה"ב תמיד תצריך ותחייב התעסקות

מי שאומר את זה צודק, אין ספק. אבל חשוב להבין, כשרוכשים נכס בארה"ב ישנן שיטות שונות ודרכים מגוונות לרכוש את אותו הנכס, לרבות שיטת מולטי פמילי שצברה תאוצה בשנים האחרונות. בין אם אתם מעוניינים לרכוש נכס בארה"ב בשיטת מולטי פמילי או בשיטה אחרת, אתם חייבים לעצמכם ייעוץ מקצועי, עדיף מצוותים של מומחים כדוגמת חברת גולון גרופ.

צרו עם חברת גולון גרופ קשר בעבור סיוע נוסף וליווי עסקאות רכישת נכסים בארה"ב, שיהיה בהצלחה!

 

השקעה בנכנס

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »