- מרוויחים: חברת החזרי מס -

נדל"ן ברעננה

מעוניינים לקנות דירה חדשה במרכז? בית אם אתם קונים דירה להשקעה ובין אם אתם קונים דירה למגורים בעצמכם, קניית דירה היא אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים כיום שכן מחירי הדיור בשנים האחרונות נמצאים במגמת עלייה בלבד ולא נראה שמתכוונים לרדת בקרוב, והדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על רכישת דירה במרכז. במדריך זה נרחיב על מה שצריך לדעת לגבי רכישת דירה ולסיום המלצה על אחד הפרויקטים המעניינים שנבנים במרכז הארץ.

דירה חדשה לעומת דירה יד שנייה

הדבר הראשון שיש לשים לב אליו הוא האם הדירה שאתם חושבים לקנות היא דירה מקבלן בפרויקט חדש או דירה יד שנייה. הדבר חשוב שכן תצטרכו לשים לב לדברים שונים בתהליך הרכישה. ככל שמדובר בדירה יד שנייה, הסביבה כבר קיימת ואתם יכולים לראות אותה, אתם יכולים לחקור קצת אודות אופי השכונה ועוד. לעומת זאת, ברכישה של דירה חדשה הסביבה עוד לא קיימת ולכן תצטרכו לעשות מחקר מעמיק יותר.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

 

דברים שיש לשים אליהם לב בקניית דירה חדשה

פרטי תכנון מהקבלן:

בדקו עם הקבלן את כל הפרטים אודות הפרויקט, כגון איך הוא ייראה, כמה דירות יימכרו בכל בניין, כמה זמן יידרש לסיום הפרויקט, מי היזם ועוד.

מפתחות וכסף

מחקר על הסביבה:

גם אם מדובר בפרויקט חדש, עדיין יש סביבו סביבה שתוכלו לבדוק. סיירו ברחובות סביב הבניין, שימו לב לרעש, מטרדים ומפגעים סביבתיים, בדקו את מצב מערכות החינוך והמרחק מהבניין המתוכנן, בדקו את הנגישות לתחבורה באזור וגם – בדקו האם מתוכננים דברים בקרבת הפרויקט שעלולים להפריע לכם כשיקומו.

בעלות על הקרקע:

וודאו שאין עיקולים על הקרקע ושחברת הבנייה היא הבעלים. במידה ומדובר בעסקאות קומבינציה, בדקו אם רשומה הערת אזהרה לטובת היזם ואם ביכולתו לרשום הערת אזהרה לטובת הקונה.

 

רעננה DOU – פרויקט ברעננה

אחד הפרויקטים המסקרנים המתוכננים כיום הוא פרויקט רעננה DUO. מדובר בפרויקט ייחודי במרכז הוותיק אשר ברחוב ז'בוטינסקי הפופולארי הממוקם בין אוסטרובסקי ואחוזה. הפרויקט ייבנה על מגרש שהוא אחד המגרשים האחרונים שנותרו להתחדשות עירונית באזור.

במסגרת הפרויקט ייבנו 48 דירות בגדלים משתנים של 2, 3 או 5 חדרים, וכן דירות גן ופנטהאוזים יפהפיים. הבניין הוא בניין בוטיק בו 7 קומות.

האזור הוא אזור מצוין מבחינת אוריינטציה לתחבורה, קרבה למרכז העיר ומערכות חינוך. העיר רעננה היא אחת מהערים המבוקשות בארץ ומהחזקות במרכז.

 

צרפתי צבי ובניו – בונים ומפתחים את מרכז הארץ

פרויקט ברעננה נבנה על ידי חברת הבנייה צרפתי צבי ובניו, שהיא חברה משפחתית ותיקה בעלת ניסיון של כ-50 שנה. החברה הוקמה על ידי צבי צרפתי המשמש כיום כיו"ר דירקטוריון החברה, ובמהלך השנים הצטרפו לחברה בניו ובנותיו של צבי – רפי, משה, מלי ואירית.

החברה מתמקדת בבניית פרויקטים למגורים במרכז ובשפלה וכן שטחי סחר ומשרדים ובשנים האחרונות נכנסה גם לתחום הפינוי בינוי.

 

בית להשכרה

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »