- מרוויחים: חברת החזרי מס -

מערכת CRM למשכנתאות המקצועית והמתקדמת בישראל WISE

רוב בעלי העסקים בארץ שמעו בוודאי על CRM או בשמה האחר מערכת לניהול קשרי לקוחות. מערכת CRM היא תוכנה המאפשרת עבודה טובה יותר מול הלקוחות תוך מתן יחס אישי וייעול זמן העבודה.

במקביל לשירות מול הלקוח שהתוכנה מאפשרת, היא נותנת לבעל העסק לנהל את כל הפרויקטים, המשימות, והתהליכים המתרחשים בעסק. ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת אודות מערכות CRM בתחום ייעוץ המשכנתאות.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

רוב הלקוחות אשר מגיעים לפתח משרדו של יועץ משכנתאות, עושים זאת על מנת לחסוך לא מעט התרוצצויות בדרך אל היעד. הם מעדיפים לשלם למישהו על מנת שייעץ להם, יעזור להם להתמודד עם הבירוקרטיה הרבה ובין היתר ילך איתם יד ביד אל עבר החלום שלהם.

יועצי המשכנתאות צריכים להיות מסודרים, לדעת מה הסטטוס של כל לקוח, אילו דוחות צריך להגיש ועל מה צריך לחתום. בכדי לחסוך בניירת ולהיות מעודכן בלחיצת כפתור במצב הלקוחות, מומלץ לכל יועץ משכנתאות להשתמש במערכת CRM.

עבודת דיגיטל עם לקוחות

 

WISE – מערכת CRM למשכנתאות

כיום מערכת הCRM המקצועית והמתקדמת ביותר בישראל בתחום המשכנתאות היא WISE. התוכנה מאפשרת ליועץ המשכנתאות לצפות עבור כל לקוח בסטטוס התקדמות, להפיק דו"חות סימולציה, חוברות ריכוז נתונים עבור הלקוחות ואפילו לתזכר את היועץ על ימי ההולדת של הלקוחות.

דבר נוסף שהמערכת מאפשרת היא העלאת קבצים ומסמכים לחתימה באופן דיגיטלי. היועץ מעלה את הטפסים למערכת ומשגר אותם ישירות ללקוח, אשר חותם עליהם דרך המכשיר הנייד שלו באופן דיגיטלי ובקלות.

 

גם לניהול המשרד

מעבר לניהול קשרי הלקוחות, WISE מאפשרת ליועץ המשכנתאות לסדר את עבודתו בצורה מיטבית. המערכת מכילה טבלת הכנסות שבאמצעותה ניתן לעקוב אחר שכר הטרחה. כמו כן היועץ יכול לנהל לו"ז פגישות ישירות דרך המערכת ולהזין משימות שעליו לבצע.

אחר משימות אלו ניתן לעקוב בצורה מסודרת עבור כל לקוח ואף לקבל עבורן התראות באופן יומי.

יתרון נוסף של המערכת היא הזמינות שלה גם במחשב וגם בטלפון הנייד. דבר אשר מאפשר ליועץ המשכנתאות להתעדכן בכל זמן ובכל מקום בכל הנוגע לעבודתו.

 

לא רק לניהול

WISE, תוכנה למשכנתאות, מספקת ליועץ המשכנתאות את כל הכלים הדרושים לו לצורך עבודתו והיא מתאימה ליועצים ותיקים ומתחילים כאחד. המערכת מכילה סימולטור למשכנתאות מתקדם וחדשני אשר כולל עדכונים של מדדים וריביות.

כמו כן היועץ יכול להפיק דו"ח לבקשת משכנתא מהבנקים שכולל בתוכו את כל הדרוש לצורך קבלת הבקשה ואישורה.

 

המערכת שתשדרג לכם את העסק

אחד הדברים החשובים ביותר המערכת CRP הוא אבטחת המידע. WISE מתחייבת למערכת אבטחת מידע מתקדמת, זאת על מנת לשמור על פרטי הלקוחות שלכם סודיים.

אין ספק שבמציאות של ימינו, בה הטכנולוגיה נמצאת בכל פינה, גם על יועצי משכנתאות להתקדם ולעבור לניהול לקוחות בדרכים ממוחשבות ומתקדמות. התקדמות כזו יכולה לשדרג את העסק ולהפוך אותו לרווחי יותר בקלות ויעילות.

 

קשר עם הלקוחות

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »