- מרוויחים: חברת החזרי מס -

מנהל פיתוח עסקי – יוצרים אסטרטגיה נכונה, משלמים פחות מס

כשאנחנו חושבים על המשמעות של פיתוח עסקי, אז הדבר העיקרי שעולה בראש שלנו שתהליך העבודה בסוג התמחות שכזו, נועד לאפשר לעסק להתפתח בתחומים ובשווקים שונים.  כשאנחנו בוחרים לשכור מנהל פיתוח עסקי, הרי שאנחנו מכוונים לכך שהוא יוכל לעזור להשתלב בשווקים חדשים, למכור מוצרים חדשים, להגיע אל קהלים שלא הגענו אליהם בעבר.

כל זה נכון, אך מנהל פיתוח עסקי איננו עוסק רק בכך, הוא צריך להסתכל על התמונה הרחבה. במילים אחרות, הוא צריך לחשוב כיצד העסק יכול להגדיל את הרווחים שלנו במינימום עלויות עד כמה שאפשר, לאורך זמן, על ידי פיתוח העסק באופנים שונים. לכן, בין היתר, הוא גם יתייחס לשאלת המסים, החזרי מס וכיצד היא משפיעה על העסק.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

מנהל פיתוח עסקי חייב לראות את התמונה הרחבה של תהליך ההתפתחות והחדירה של העסק אל מקומות חדשים. לכן, אם נניח הוא מתבקש לפתח תחום או מוצר, באופן כזה שיהיה ניתן לשלב אותו בשוק מסוים, אזי שהוא יצטרך לבחון גם את ההיבטים של המיסוי, כמה העסק יצטרך לשלם, האם זה משתלם לעסק, האם ניתן לבצע תכנון מס שיפחית את העלויות ועוד. התמונה הרחבה תעזור לא רק בשביל לקבל החלטות סופיות, אלא גם לבחון את התהליך, לראות מה וכיצד ניתן לעשות.

מנהל פיתוח עסקי – יוצרים אסטרטגיה נכונה, משלמים פחות מס
מנהל פיתוח עסקי – יוצרים אסטרטגיה נכונה, משלמים פחות מס

בשביל שזה יקרה, הרי שעל המנהל שנשכר לצורך תפקיד זה, בין אם הוא נשכר אליו כשכיר ובין אם הוא נשכר אליו במסגרת מיקור חוץ, להכיר היטב לא רק את התחום בו העסק פועל ולא רק את המוצר והשירות שהוא מבקש לפתח ולהכניס לשוק, אלא גם את כל הנושא של המיסוי וההשפעות שלו על פעילות העסק, כמו כן הוא צריך לדעת כיצד לייצר תכנון מס חכם ורלוונטי עבור העסק. כמובן שזה דורש ממנו הרבה מאוד הבנה בתחום, ידע וניסיון וכיצד הוא צריך להיות מעודכן בכל מה שמתרחש בו.

איש פיתוח

 

כיצד שוכרים מנהל פיתוח עסקי שיוכל לעשות זאת?

כאמור, יש אפשרות לשכור מנהל פיתוח עסקי בתור שכיר, כלומר מישהו שיעבוד מתוך העסק, אך זה לא מחייב. אפשר בהחלט לשכור את שירותיו של מנהל פיתוח דרך מיקור חוץ, כלומר לשכור גורם חיצוני שמתמחה בנושא והוא ידע לעשות את כל הבדיקות הנדרשות, לספק תוכנית עבודה עם יעדים ומטרות, בהתאם לצרכים ולתנאים של העסק.

כאשר שוכרים מנהל פיתוח, חשוב להקפיד על כך שיהיה זה איש מקצוע עם ניסיון משמעותי בתחום, חשוב להקפיד על כך שיהיה לו ידע נרחב בנושא וכן רצוי לבדוק מקרים קודמים בהם הוא ביצע תהליכים דומים, כולל בהיבטים של תכנון מס. כך אנחנו נדע האם הניסיון שעומד לרשותו מתאים לעסק כמו זה שעומד בבעלותנו והאם התוצאות שהוא סיפק בעבר, הן מה שאנחנו מחפשים עבור העסק שלנו.

 

מדד פיננסי

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »