- מרוויחים: חברת החזרי מס -

האם עדיף לעבוד מהבית או מחלל עבודה כאשר מקימים עסק

עסקים רבים הנמצאים בתחילת דרכם מתלבטים בין עבודה מהבית לבין השכרת חלל עבודה משותף. כולנו כבר יודעים מה זה אומר לעבוד מהבית, אך כמה אתם יודעים על חללי עבודה משותפים? במאמר הבא תמצאו את כל הפרטים שיחסכו מכם את ההתלבטות.

מה הם חללי עבודה משותפים?

אין אחד שלא שמע על חללי עבודה משותפים. הם פרצו בסערה לעולם העסקים בחו"ל ולאחרונה גם בארץ, ולאט לאט נראה כי הם מחליפים את שיטת העבודה המסורתית מהבית או מהמשרד. אלו הם חללים גדולים ומעוצבים, בהם מתקבצים יחידים או חברות על מנת לעבוד. חללי עבודה משותפים מציעים מגוון רחב של שירותים וכן סביבת עבודה נעימה, חדשנית ומעניינת.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

 

בגלל האווירה

חללי עבודה משותפים מציעים אווירה ייחודית ורעננה. המתחמים לרוב מעוצבים באופן מודרני, מאובזרים בציוד הכי חדיש ומציעים שירותים שונים. כל אלה יחד יוצרים את סביבת העבודה האולטימטיבית. בנוסף, מחקרים רבים מצאו כי עבודה בסביבה משותפת תורמת להעלאת המוטיבציה, מצב הרוח והיעילות. הפגישה בעמיתים העובדים לצידכם מאפשרת קיום שיחות, נטוורקינג והחלפת רעיונות ויוצרת אווירה פרודוקטיבית וכיפית. זהו יתרון שלא תוכלו למצוא בעבודה מהבית.

 

בגלל הגמישות

חללי עבודה משותפים עשויים להוות פתרון מצוין עבור עסק קטן בתחילת דרכו בשל הגמישות שהם מציעים. ראשית, תוכלו להשכיר מקום בחלל העבודה לטווח קצר או ארוך על פי הצורך. אין חוזי שכירות ארוכים ומחייבים וניתן לעזוב בכל עת. גמישות זו לעיתים הכרחית עבור עסקים בתחילת דרכם שעתידם עוד לא לגמרי ידוע. שנית, תוכלו תחילה להשכיר מקום קטן בחלל העבודה ובהמשך לעבור למקום גדול יותר עם התרחבותו של העסק שלכם. כמו כן, חללי עבודה רבים יאפשרו לכם לארגן את המקום על פי הצרכים, העיצוב והאווירה המתאימים לכם ביותר.

 

בגלל השקט הנפשי

על עסק בתחילת דרכו יש להתמודד עם ניהול ואדמיניסטרציה רבה. השכרת משרד או אפילו עבודה מהבית, ידרשו מכם להיות הבוסים של עצמכם ולדאוג לכל הארגונים בכוחות עצמכם. חללי עבודה רבים מציעים שירותי אדמיניסטרציה שונים כמו ניקיון, מזכירות ואפילו קייטרינג. תוכלו להשאיר את כל הדאגות מאחור ולהשקיע נטו בעסק שלכם ובצמיחתו. ניהול עסק חדש הוא מורכב על כל צדדיו, אם תתנו לחלל העבודה לעשות עבורכם חלק מהעבודה – תרוויחו בענק.

 

לסיכום

חללי עבודה משותפים הנם פתרון נהדר עבור עסקים חדשים, כתחליף לעבודה מהבית. השכרת מקום בחלל עבודה אמנם יעלה יותר מעבודה מביתכם הפרטי, אך יאפשר לכם גמישות ונוחות מקסימליים, אווירה חיובית ושקט נפשי. רבים כבר גילו כי בחלל העבודה המוטיבציה שלהם לעבוד עולה, ויחד איתה גם ההספק והיעילות. לכן, אפילו אם זו השקעה כספית יותר גדולה, היא עשויה להחזיר עצמה במהירות ולהשתלם לכם מאוד.

 

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »