- מרוויחים: חברת החזרי מס -

למה לבחור לשכור נכס?

כל מי שרוצה לפתוח בית עסק, בוודאי שם לב, שאחד הדברים הראשונים שעליו לעשות הוא למצוא שטח שבו יוכל להגשים את החלומות שלו.

בשביל לעשות זאת, רוב האנשים לא יוכלו לעמוד בהשקעה הכלכלית הגדולה של קניית שטח, לכן, עליו למצוא נכס להשכרה שיעמוד בתנאים שדרושים להקמת העסק שלו.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

לבחירה להשכיר נכס יש עוד כמה יתרונות, קודם כל, כאשר משכירים נכס, בתום החוזה ניתן לעבור למקום אחר, כך שלעומת נכס שברשותך, ניתן להחליף את מיקומי בית העסק בהתאם לדרישות השוק – מיקום שמועדף על ידי הלקוחות, מקום שנוח לגשת אליו, נוחות העובדים וכיוצא באלו.

 

מבנה גדול

חשיבות הבחירה בנכס המדויק עבורכם

הבחירה בחנות ובמשרד המושלמים, כוללים שיקולים רבים. צריך לשים לב שהחנות והמשרד משקפים את מה שיש לבית העסק להציע, המטרה היא לעודד רכישה ותפוקה של העובדים, על מנת שיהיה ניצול מקסימלי של השטח.

פעמים רבות צריך להתפשר על אחד מן הפרמטרים, כדי שתהיה הלימה לתזרים הכלכלי הצפוי מהעסק, שכן השכירות היא חלק שיכול להיות גדול מתחשיב ההוצאות הצפויות. היעזרות באיש מקצוע תסייע למצוא את המקום המדויק ביותר בשבילך.

 

משרדים להשכרה – פתח לעידוד העובדים לצד משיכת לקוחות

כאשר מדובר בתחום של משרדים להשכרה, חשובים במיוחד נראות המשרדים, מיקום מרכזי, קיומה של חנייה ושקט יחסי באזור. כל אלו חשובים במיוחד על מנת לייצר סביבה אטרקטיבית.

המשרד המושלם טוב גם לעובדים, שיהיה להם נוח וכיף לשהות במשרדים, דבר שמגביר את יעילות העבודה וגם לאנשים המגיעים לפגישות במשרדים, אלו יכולים להתרשם מן ההשקעה, דבר שכמובן מעניק מוטיבציה לעשות עסקים.

עיצוב חלל העבודה תלוי בצרכים העסקיים של העסק כמובן, למשל במשרדים מרובי עובדים, תהיה דרושה חלוקה פנימית של משרדים ביחס לחללים המשותפים, לעומת זאת, במשרדים שמהווים גם סטודיו או חללי עבודה, דרושים חללים פתוחים יותר שבהם יש מקום לעבודה ולאינטראקציה בין העובדים כדי לעודד את היצירתיות ההדדית, למשל.

 

חנויות להשכרה – נראות, מיקום ונוחות

כאשר מדברים על חנויות להשכרה בתל אביב, חשוב במיוחד המיקום, אך מסיבות שונות מאשר במשרדים, המיקום האידיאלי של חנות הוא כזה שיהיה נגיש לקונים, גם כאלו שיוכלו "לקפוץ" לחנות מן הרחוב, על מנת שזה יקרה דרוש שיהיה חלל תצוגה קדמי שימשוך את העין.

חשוב להתאים את המיקום כדי שיכלול דרכי הגעה ללקוחות הפוטנציאלים של החנות. למשל, אם קהל היעד של החנות הם צעירים, על המיקום להיות כזה שיהיה נוח להגיע לחנות ברגל או בתחבורה ציבורית. לעומת זאת, אם החנות מיועדת למבוגרים שיהיה מספיק מקומות חניה.

לכל שכונה בעיר, כידוע, יש את האופי המקומי שלה, התאמה בין האופי של החנות והתאמה בין קהל היעד לבין האנשים שגרים באותה השכונה חשובה במיוחד, גם על מנת שיהיה נוח להגיע לחנות וגם כדי להיטמע בנוף השכונתי.

 

בית ומפתחות

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »