- מרוויחים: חברת החזרי מס -

למה כדאי להשקיע בנדל"ן בוויסקונסין?

בשנים האחרונות הולך וגובר הביקוש לתחום ההשקעות בנדל"ן, בין אם בארץ ובין אם בחו"ל. יותר ויותר אנשים כבר הבינו שנכס נדל"ן מניב יכול להביא לתשואות גבוהות, מה שהופך את ההשקעה בנדל"ן למשתלמת ואטרקטיבית במיוחד. אם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל, בואו לשמוע מדוע מדינת וויסקונסין שבארצות הברית היא יעד ההשקעה הבא שלכם!

קצת על וויסקונסין לפני שנתחיל

מדינת וויסקונסין שוכנת בצפון מערב ארצות הברית, והיא גובלת עם המדינות מינסוטה, מישיגן, איווה ואילינוי. בעברה הייתה וויסקונסין מדינה שהגיעו אליה מהגרים רבים מארצות סקנדינביה ומגרמניה, וגם כיום מעל 40% מאוכלוסיית המדינה הם ממוצא גרמני.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

וויסקונסין עלתה לכותרות בשנים האחרונות במערכות הבחירות לנשיאות ארצות הברית, בהיותה מדינה שהאלקטורים שלה יכלו להכריע את הכף. בוויסקונסין גרים כ- 5.8 מיליון תושבים, כאשר חלקם הגדול גרים בערים השוכנות סמוך לימת מישיגן (וביניהן נמצאת גם העיר מילווקי, העיר הגדולה ביותר בוויסקונסין).

 

בית בטבע

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן בוויסקונסין?

לוויסקונסין ישנם תנאים אופטימליים ונוחים להשקעה בנדל"ן, שגורמים למשקיעים רבים להגיע ולהשקיע בה. המדינה מהווה בית למפעלים רבים, שמהווים כ- 20% מהתוצר הגולמי שלה, כך שהיא נמצאת בצמיחה מתמדת מבחינת חוזק הכלכלה שלה ומקומות העבודה שבה.

בוויסקונסין ישנו שיעור אבטלה נמוך במיוחד ביחס לכלל ארצות הברית, אשר עומד על 3.4% בלבד, מה שמהווה נתון נוסף לצמיחתה המתמדת של כלכלת המדינה. גם מיקומה האטרקטיבי של המדינה, אשר קרובה לגבול עם קנדה וכן לאזורי מסחר ענקיים כמו שיקאגו שבאילינוי, מהווים פרמטר חשוב ואטרקטיבי להשקעות נדל"ן בוויסקונסין.

 

אילו תשואות צפויות להתקבל על ידי השקעה בנדל"ן בוויסקונסין?

מרבית המשקיעים בנדל"ן מתרכזים באזורים הגדולים וההומים ביותר של וויסקונסין, כדוגמת העיר הגדולה במדינה מילווקי או עיר הבירה מדיסון. אם נתמקד בעיר מילווקי, נגלה שאחוז הדירות השכורות בה מכלל הדירות הקיימות עומד על 45%- נתון גבוה במיוחד, שמאפשר אפשרויות רבות להשקעה בנדל"ן בעיר.

שכר הדירה הממוצע במילווקי עומד על 1,193$, כאשר מספר זה צומח מדי שנה בשיעור קבוע ויציב של 2%. ב- 35% מהדירות השכורות שכר הדירה נע בין 1,000$ ל- 1500$, וב- 13% מהדירות השכורות שכר הדירה עשוי להגיע גם עד 2000$.

ניתן לראות כי השקעה בנדל"ן בוויסקונסין תוכל להעניק לכם תשואות גבוהות, וכן שצירוף המאפיינים הייחודיים למדינה הופך אותה ליעד אטרקטיבי במיוחד להשקעות. גם אם המחשבה הראשונית שלכם באשר להשקעה בנדל"ן בארצות הברית לא תביא אתכם לחשוב על מדינת וויסקונסין – זוהי דווקא הסיבה שבזכותה המדינה כל כך כדאית ואטרקטיבית להשקעה.

התחרות בקרב המשקיעים בה אינה כה גדולה היום, בטח שלא ביחס למדינות מוכרות ועמוסות יותר כמו ניו יורק וקליפורניה. תהיו אתם אלו שמנצלים את התחרות הנמוכה יחסית, ובואו להשקיע במדינת וויסקונסין!

טבע

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »