- מרוויחים: חברת החזרי מס -

כשכואב הולכים לרופא כשנוסעים לחול עושים ביטוח

כאשר אתם עומדים לצאת לחופשה בחו"ל אתם עושים הכנות רבות מראש – ביניהן כרטיס טיסה, סגירת מלונות, הכנת מסלול, תכנון הימים, חיפוש אטרקציות וכמובן גם רכישת ביטוח נסיעות.

אולם כשמדובר בסיני, ההרגשה היא קצת שונה. לרדת לסיני לעיתים לא מרגיש לאנשים כמו לנסוע לחו"ל, אך סיני היא חו"ל לכל דבר. מאז 1982 היא אינה שייכת למדינת ישראל אלא למצרים, ועל אף שרבים יגידו לכם "סיני זה לא חו"ל" ההיפך הוא הנכון. בהתאם לכך הביטוחים שחלים עליכם בארץ לא יכסו אתכם בסיני ועל כן מומלץ לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל ליורדים לסיני, אפילו אם זה רק לכמה ימים.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

 

למה צריך בכלל לבטח?

אפשר לשאול בקצרה "למה לא?", אבל בכל זאת כדאי לפרט קצת.

מגן

ביטוח נסיעות מכסה לכם מקרים של פציעה או מחלה המצריכה טיפול רפואי, פינוי לבית חולים מקומי, אשפוז, טיפול נמרץ, ניתוחי חירום, פינוי לישראל, איתור במקרה של היעדרות, אובדן וגניבת רכוש, ביטול או קיצור נסיעה ועוד. הביטוח דואג שתוכלו לבלות בחופשה עם ראש שקט מבלי לדאוג לכל אלה במקרה וחס וחלילה יקרו. איך הולך המשפט הידוע? Better safe than sorry

ואם כבר ביטוח, כדאי לדעת שחברת פספורט קארד היא בין החברות המובילות בארץ לביטוחי נסיעות לחו"ל והיא מציעה גם פוליסות רבות ליורדים לסיני. תהליך רכישת הביטוח מפספורט קארד לוקח מספר דקות וניתן לעשות אותו דרך האתר. שימו לב שבאת רכישת ביטוח לסיני יש לסמן ביבשת "אסיה".

ישנם סוגי פוליסות רבים באתר, ואם אתם מתבלבלים מעט מהאופציות תמיד תוכלו להיעזר באחד הסוכנים החביבים של פספורט קארד שישמחו לענות לכל שאלותיכם ולכוון אתכם לפוליסה הנכונה ביותר עבורכם.

איך זה עובד?

לאחר רכישת הפוליסה תקבלו כרטיס מגנטי של פספורט קארד אותו ניתן לטעון בכסף מרחוק ולהשתמש בו גם למשיכת כסף בכספומטים. אם אתם נזקקים לשלם על טיפול רפואי במהלך החופשה בסיני, תוכלו להשתמש בכרטיס הפספורט קארד שלכם כמו כרטיס אשראי ולגהץ אותו מבלי השתתפות עצמית ומבלי שתצטרכו להתעסק עם ניירת רבה ולהמתין לאישורי תביעה על מנת לקבל כסף בחזרה על הטיפול. תוכלו להשתמש בכרטיס גם לנסיעות הבאות שלכם לסיני או לכל מקום אחר בעולם, ולא תצטרכו לדאוג להנפיק כל פעם כרטיס חדש.

בנוסף לכרטיס בכל מקרה הצורך תוכלו לדבר עם המוקד של פספורט קארד המאויש 24/7 ואליו תוכלו להגיע באמצעות שיחת טלפון/ וואטסאפ/ סקייפ/ פייסבוק/ מייל, כך שהוא נגיש לכם כל הזמן בכל הדרכים האפשריות.

 

מה עושים כשצריך להפעיל?

הפעלת תביעה נעשית על ידי גיהוץ כרטיס האשראי. פשוט וקל. אין צורך בבירוקרטיות רבות והמתנות ארוכות ואין השתתפות עצמית עבור הוצאות רפואיות, בשונה מרוב חברות הביטוח בהן תצטרכו להוסיף כסף כשהשתתפות עצמית על רוב ההוצאות הרפואיות.

בנוסף, כחלק מהביטוח תקבלו את האופציה להתייעץ עם רופא בעברית על מנת להבין בצורה הכי טובה ונכונה מה לעשות במצבכם, וכל זה ללא עלות נוספת ובזמינות של 24/7.

לעשות ביטוח בפספורט קארד זו הדרך הקלה, המהירה והנוחה ביותר לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, בין אם לסיני או בין אם לכל מקום אחר בעולם, עם פספורט קארד תחוו חוויה מאוד שונה וחיובית כשזה מגיע לביטוח.

 

מטוס ומזוודה

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »