- מרוויחים: חברת החזרי מס -

 6 יתרונות ברכישת בית להשקעה ביוון

ישראלים רבים מחפשים אפיקי השקעות לכסף פנוי ובשנים האחרונות עולה האלטרנטיבה של השקעות נדל"ן בחו"ל, ובפרט ביוון.

לאנשים שחיים בישראל ומכירים בעיקר את מחירי הדיור הגבוהים בארץ בכלל ובמרכז בפרט יהיה קשה להאמין, אבל ביוון במקרים רבים ניתן יהיה לרכוש דירה המתאימה למשפחה או לשותפים באזורים מרכזיים באתונה במחיר של רכב.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

אז מדוע כדאי להשקיע ביוון? כל הסיבות לכך במאמר הבא.

  1. מדינה קרובה מאוד לישראל

אנחנו רגילים שהמדינות הקרובות לישראל גיאוגרפית הן לא ממש המדינות בהן נרצה לרכוש נדל"ן להשקעה – אך זה לא נכון. למעשה, טיסות בין ישראל ליוון נמשכות שעה וארבעים בלבד שזה פחות או יותר זמן נסיעה בין המרכז לצפון הארץ. קרבה  גיאוגרפית זו מקלה על ניהול ההשקעה כאשר אנחנו תמיד קרובים ויכולים לבדוק מה המצב. בנוסף לכך, כיום ניתן למצוא טיסות ליוון במחירים מצחיקים כך שמחירי הטיסה לא מהווים חסם.

השקעה נכונה

 

  1. מחירים נמוכים שצפויים לעלות

ביוון התרחש משבר כלכלי בשנים האחרונות שגרן לירידת ערך הנדל"ן – במקרים רבים ירידה של חצי מערך הנכס. החדשות הטובות עבורנו הן שניתן למצוא דירות במחירי מציאה כאשר מחירן צפוי לעלות בשנים האחרונות בעקבות עליית רמת החיים ושיפור המצב הכלכלי במדינה, והרווח כולו שלנו.

 

  1. מיסוי נמוך

כישראלים אנחנו רגילים שבכל רכישה ומכירה של דירה אנחנו משלמים מיסים גבוהים, בין אם מדובר ברוכש ובין אם מדובר במוכר: מס רכישה, מס שבח והיטל השבחה הם מיסים המייקרים כל עסקה לעיתים במאות אלפי שקלים. לעומת זאת, יוון מעודדת משקיעים באמצעות מיסוי נמוך – נכון להיום מס הרכישה בגובה 3 אחוזים בלבד וישנו פטור ממס שבח מלא. בנוסף לכך ליוון אמנת מס משותפת עם ישראל.

 

  1. מדינה אטרקטיבית באיחוד האירופי

האיחוד האירופי הוא מרכז כלכלי, מסחרי ופוליטי גדול ויוון היא חלק ממנו, ובפרט אתונה. המטבע המקומי ביוון הוא האירו – ומדובר במטבע חזק על אף המשברים שעבר האיחוד. אתונה היא עיר תיירותית וצעירה ומציעה אפשרויות רבות המסייעות לכם הן כמשקיעים והן כדיירים.

 

  1. מינימום רגולציה

ביוון אין חוק הגנת הדייר שפוגע בזכויות שלכם כבעלים, מטיל עליכם אחריות עודפת ומצמצם את הרווחים שלכם. ההכנסות משכירות עוברות ישירות לחשבון הבנק שלכם, והתשואה היא לרוב בין 8 ל-10 אחוז.

 

  1. בעלות מלאה

רגילים לסיבוכים של מדינת ישראל בבעלות, וההתחבטות אם הקרקע היא בבעלות מלאה שלנו או של רשות מקרקעי ישראל? ביוון תוכלו לשכוח מזה, עם רישום מלא של הבעלות בנכס של שמכם בטאבו.

 

פנו לשירותי תיווך נדל"ן ביוון

חברת נדלן בייוון היא החברה המובילה בארץ לשיווק ומכירה של נכסים, בתים וקרקעות ביוון. באתר החברה תוכלו למצוא מגוון נכסים, דירות, בתים וקרקעות במיקומים הטובים והאטרקטיביים ביותר ביוון במחירים נמוכים שיהפכו את תהליך קניית בית להשקעה באיי יוון לעסקה המשתלמת בחייכם.

 

מטבעות ושעון

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »