- מרוויחים: חברת החזרי מס -

עשה לך יועץ עסקי והסתלק מן הספק

אם בבעלותך עסק וביקשת למנף אותו, להגדיל את הרווחיות ולבסס את מעמדו – בין אם העסק שלך "תקוע" ובין אם דווקא "מתקתק", ייעוץ עסקי איכותי, יסיר לך את הספק ויעזור לעסק שלך לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בו.

אם אין אני לי, מי לי?

העסק בבעלותך ואין אחד שאתה סומך עליו יותר מאשר על עצמך והצדק איתך – ככל הנראה אף אחד לא ידאג לאינטרסים שלך יותר טוב מעצמך. כשזה מגיע ל"בייבי" שלך, זה לגיטימי לחשוש מלסמוך על שותפים לדרך. אין ספק שלשתף אחריות וסמכויות זה לא דבר קל ואפילו סיכון לא קטן, הרי לא תמיד נדע את טוהר הכוונות ואת היקף הסיכון הנשקף בפנינו ולצערנו, לא חסרים מקרי קיצון מטרידים.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

 

וכשאני לעצמי, מה אני?

כדרכו של עולם, לרוב בני האדם – היכולת ללמוד הרבה תחומים במקביל עד לרמת עומק ומומחיות טובה בכל אחד מהם – מוגבלת. ובכל מקרה, בן אדם לא יכול להתחלק ולעסוק במקביל בתפקידים שונים ובוודאי לא ברמה יסודית, במלוא תשומת הלב כפי שהיה, אם היה עוסק רק באחד מן התחומים. כשזה מגיע לעסק שלך, עדיף להשקיע באנשי מקצוע עם רקע וניסיון מוכח בתחום, שיעזרו לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר בתחום עיסוקם (שיווק, מימון, לוגיסטיקה וכו'). כמו כל  השקעה זה סיכון, אבל אם מוצאים את השותף העסקי הנכון – העסק יכול להגיע למקומות שלא חלמת אפילו! יועץ עסקי רואה דברים שבעל העסק לא. יש לו 'ארגז כלים' כדי ללוות עסק ולהעביר אותו תהליך. הוא יכול למשל: לעזור לך להגדיר את היעדים של העסק בהתאם ליכולות, ללוות פעולות עסקיות ולבנות תוכנית עבודה שתקדם את מימושם.

מדד

 

ואם לא עכשיו, אימתי?

כאמור, המפתח לליווי והקמת עסקים

טמון באיש מקצוע מיומן ואמין: יועץ עסקי בעל ראייה היקפית על העסק ורבדיו ויכולת ללוות את העסק לעבר היעדים שהצבנו לו. שיתוף פעולה מסוג זה דורש מעורבות והשקעה משני הצדדים. עליך לסמוך עליו ולהשקיע מזמנך ומכספך ועליו להיות קשוב, רציני ולעזור לעסק שלך לכבוש פסגות ולהגדיל את רווחיותו.

זה הזמן לעשות צעד אל עבר הגשמת החלומות העסקיים שלך באמצעות איש מקצוע

https://www.startip.co.il

 

לסיכום: להגיע רחוק

אלברט איינשטיין, מגדולי המדענים בכל הזמנים, טען בעבר: "רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע". ייעוץ עסקי זה סיכון, אבל הוא נועד ללוות את העסק כמה שיותר רחוק ועשוי להיות יקר מפז.

*מייחסים להלל הזקן (מנשיאי הסנהדרין) את האמרה "הוא היה אומר, אם אין אני לי מי לי. וכשאני לעצמי, מה אני. ואם לא עכשיו, אימתי." -מתוך מסכת אבות, א' י"ד.

 

פגישה

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »