מחזירים לכם כסף, מלאו טופס עכשיו!

עשה לך יועץ עסקי והסתלק מן הספק

אם בבעלותך עסק וביקשת למנף אותו, להגדיל את הרווחיות ולבסס את מעמדו – בין אם העסק שלך "תקוע" ובין אם דווקא "מתקתק", ייעוץ עסקי איכותי, יסיר לך את הספק ויעזור לעסק שלך לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בו.

 

אם אין אני לי, מי לי?

העסק בבעלותך ואין אחד שאתה סומך עליו יותר מאשר על עצמך והצדק איתך – ככל הנראה אף אחד לא ידאג לאינטרסים שלך יותר טוב מעצמך. כשזה מגיע ל"בייבי" שלך, זה לגיטימי לחשוש מלסמוך על שותפים לדרך. אין ספק שלשתף אחריות וסמכויות זה לא דבר קל ואפילו סיכון לא קטן, הרי לא תמיד נדע את טוהר הכוונות ואת היקף הסיכון הנשקף בפנינו ולצערנו, לא חסרים מקרי קיצון מטרידים.

הודעה חשובה – שימו לב!
מבצע השבת מיסים עודפים ששולמו בשיתוף חברת החזרי המס אינדיגו פיננסים בעיצומו!
78% שמגיע לכם כ-6,000 ש"ח (לאחר ניכוי שכר הטרחה) בהעברה בנקאית.
לחצו כאן ובדקו אם מגיע לכם כסף!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>

דקות
שניות

 

וכשאני לעצמי, מה אני?

כדרכו של עולם, לרוב בני האדם – היכולת ללמוד הרבה תחומים במקביל עד לרמת עומק ומומחיות טובה בכל אחד מהם – מוגבלת. ובכל מקרה, בן אדם לא יכול להתחלק ולעסוק במקביל בתפקידים שונים ובוודאי לא ברמה יסודית, במלוא תשומת הלב כפי שהיה, אם היה עוסק רק באחד מן התחומים. כשזה מגיע לעסק שלך, עדיף להשקיע באנשי מקצוע עם רקע וניסיון מוכח בתחום, שיעזרו לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר בתחום עיסוקם (שיווק, מימון, לוגיסטיקה וכו'). כמו כל  השקעה זה סיכון, אבל אם מוצאים את השותף העסקי הנכון – העסק יכול להגיע למקומות שלא חלמת אפילו! יועץ עסקי רואה דברים שבעל העסק לא. יש לו 'ארגז כלים' כדי ללוות עסק ולהעביר אותו תהליך. הוא יכול למשל: לעזור לך להגדיר את היעדים של העסק בהתאם ליכולות, ללוות פעולות עסקיות ולבנות תוכנית עבודה שתקדם את מימושם.

 

ואם לא עכשיו, אימתי?

כאמור, המפתח לליווי והקמת עסקים

טמון באיש מקצוע מיומן ואמין: יועץ עסקי בעל ראייה היקפית על העסק ורבדיו ויכולת ללוות את העסק לעבר היעדים שהצבנו לו. שיתוף פעולה מסוג זה דורש מעורבות והשקעה משני הצדדים. עליך לסמוך עליו ולהשקיע מזמנך ומכספך ועליו להיות קשוב, רציני ולעזור לעסק שלך לכבוש פסגות ולהגדיל את רווחיותו.

זה הזמן לעשות צעד אל עבר הגשמת החלומות העסקיים שלך באמצעות איש מקצוע

https://www.startip.co.il

 

מדד

לסיכום: להגיע רחוק

אלברט איינשטיין, מגדולי המדענים בכל הזמנים, טען בעבר: "רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע". ייעוץ עסקי זה סיכון, אבל הוא נועד ללוות את העסק כמה שיותר רחוק ועשוי להיות יקר מפז.

*מייחסים להלל הזקן (מנשיאי הסנהדרין) את האמרה "הוא היה אומר, אם אין אני לי מי לי. וכשאני לעצמי, מה אני. ואם לא עכשיו, אימתי." -מתוך מסכת אבות, א' י"ד.

 

פגישה

שתף את המאמר עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס