- מרוויחים: חברת החזרי מס -

הר הביטוח: מאות אלפי ישראלים חוסכים בזכות המיזם

אין זה סוד שפעמים רבות חוסר מודעות גורם לאנשים לשלם יותר על שירותים שהיו יכולים להשיג במחיר משתלם בהרבה. מצב זה בולט במיוחד כשמדובר על תשלום לפרמיות ביטוח שונות למשל ביטוחי בריאות וביטוחי חיים. מתוך ניסיון להתמודד עם מצב זה משרד האוצר יזם הקמה של שירות שנקרא הר ביטוח. כתבה זאת תסביר לכם מהו למעשה שירות הר ביטוח ומה ניתן לעשות על מנת לקבל את המידע המקיף והמהימן ביותר אודות מצב התיק הביטוחי שלכם.

פרויקט הר ביטוח – במה למעשה מדובר?

על פי נתונים שחשפה רשות ההון ב-2018 יש בישראל מעל 6.5 מיליון מקרים של כפל ביטוחי ויותר ממחצית מהמבוטחים משלמים על אותם סוגי ביטוחים בשני פרמיות שונות. במצב זה המבוטחים משלמים סכומים גדולים ומיותרים כל שנה עד אשר יגלו את הטעות ויתקנו אותה. הר ביטוח הוקם כדי לסייע למבוטחים לגלות טעיות שכאלו בהקדם או אף למנוע אותם. מדובר למעשה באתר אשר מרכז את כל המידע הביטוחי של תושבי מדינת ישראל ומאפשר לכל אזרח להתחבר למאגר המידע,  לבדוק את הפרמיות שברשותו, לוודא שלא קיימות כפילויות ולבחון את התעריפים שנגבים ממנו.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

באילו מקרים המידע שמספק הר ביטוח אינו מלא?

על אף שהאתר של הר ביטוח מספק שירות חיוני חשוב מאוד לקחת בחשבון שלעיתים עשויים להיות פרמיות מסוימות אשר לא יופיעו באתר שהקים משרד האוצר. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבחלק מן המקרים סוכני ביטוח יחתימו את המבוטחים על מסמכים שמורים להותיר את הביטוח חסוי ולפיכך ביטוחים אלו לא יופיעו במאגר של אתר הר ביטוח.

מה ניתן לעשות אם אני חושש שקיבלתי מידע חלקי?

אם אתם חוששים שקיימים ברשותכם ביטוחים מוסתרים תוכלו להיעזר בשירות מקצועי על מנת לאתר ביטוחים שכאלה. קיימים מגוון שירותים מקצועיים אשר יוכלו לאתר ביטוחים מקצועיים ולהפיק לכם דוח מסודר שיצביע לכם במדויק על התיקונים שמומלץ לבצע בתיק הביטוחי שלכם. שירותים מסוימים אף ניתנים בחינם, למשל שירות מקצועני הר ביטוח, אשר ניתן ללא כל תמורה וללא צורך להתחייבות מצדכם.

על מנת לבצע בדיקת זכאות באתר מקצועני הר הביטוח יש למלא שאלון מהיר. אחרי מילוי השאלון יועצים פנסיונים וסוכני ביטוח מומחים מטעם מקצועני הר ביטוח עוברים על המידע שלכם ומפיקים דוח מפורט אשר מרכז את כלל הביטוחים שנמצאים ברשותכם, מוסתרים וגלויים, קיומם של כפלי ביטוח והמלצות לשינויים כדאי לערוך בפוליסות השונות כדי לחסוך כסף. את השינויים הנדרשים תוכלו לעשות בעצמכם, להיעזר במומחים מטעמכם או לקבל שירות מקצועי מהמומחים של מקצועני הר ביטוח.

מסך כל ההוצאות השוטפות שלכם סביר להניח שסכום לא קטן מוקדש לתשלום על פרמיות ביטוח שונות. מסיבה זאת חשוב מאוד כי לא תעשו טעויות, העזרו בכלים העומדים לרשותכם או אף תפנו לקבלת סיוע מאנשי מקצוע. אם אתם רוצים מידע נוסף על הר ביטוח לחצו כדי לעבור לכתבה המלאה על הר הביטוח.

הר הביטוח

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »