- מרוויחים: חברת החזרי מס -

הצורך בהבנת מיסוי מקרקעין ובעורך דין מקרקעין מומלץ

היכרות עם מיסוי מקרקעין יכולה לחסוך כסף, מאמץ וזמן לאנשים פרטיים.

בנוסף, חשוב שגם יזמים או קבלנים יתייעצו עם עורך דין מקרקעין אם הם רוצים לשמור על

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

האינטרסים שלהם.

אז איך עושים זאת נכון וכיצד בוחרים את עורך הדין המקצועי ביותר? הנה כל התשובות

מאזניים

מיסוי מקרקעין הוא תחום רחב שמשפיע על כל אחד ואחת מאיתנו. בניגוד לסוגים שונים של תקנות נדל"ן שרלוונטיות למשל רק עבור מי שקונה דירה חדשה או כאלה שתקפות לגבי מי שיש לו דירה בבעלותו, מיסוי מקרקעין יכול להיות משמעותי גם עבור שוכרים. יתרה על כך, מיסוי מקרקעין מגלם בתוכו השפעה דרמטית על יזמים, קבלנים, משקיעים, חברות בנייה ועוד.

 

על מי חל מיסוי מקרקעין?

הצורך בהבנת מיסוי מקרקעין חייב להיות חלק בלתי נפרד ממערכת השיקול של כל אחד ואחת מאיתנו. אצל אנשים פרטיים למשל, היכרות עם מיסוי מקרקעין יכולה לחסוך הרבה כסף במעמד החתימה או עריכת החוזה. יתרה על כך, מיסוי מקרקעין והבנת המשמעות של התחום הם חלק בלתי נפרד מהתהליך שבו מבצעים עסקאות נדל"ן באופן חסכוני ואפקטיבי גם ברכישת והשכרת דירות.

במקביל, יזמים או קבלנים צריכים להתייעץ עם עורך דין מקרקעין כדי לשמור על האינטרסים שלהם מבחינת שיקולי מיסוי. אצל קבלנים, יזמים, חברות בנייה ושאר המשקיעים מתחום המקרקעין, כל שיקול מיסוי כזה יכול לגלם בתוכו הטבות של עשרות ומאות אלפי שקלים. אחרי שמבינים את זה, כל שנותר הוא להתייעץ עם עורך דין.

 

כך בוחרים עורך דין מקרקעין מומלץ

החדשות הטובות הן שניתן לערב עורך דין מקרקעין מומלץ כמו עורך דין יוני לוי ולרכז תחת קורת גג אחת את כל הטיפול בסוגיות שעל הפרק. אפילו בתחום כל כך מורכב ורגיש כמו מיסוי מקרקעין, התייעצות עם עורך הדין המתאים היא הפתרון הכי יעיל וטוב.

הצורך בעורך דין מקרקעין מומלץ רלוונטי לכל מי שנמצא בתהליכי חיפוש אחר נכס להשקעה, מגורים או השכרה. בנוסף, עורך דין מקרקעין מומלץ צריך להיות מעורב באופן שבו יזמים, קבלנים וחברות בנייה מתכננים את הפרויקטים שלהם. ככל שמקדימים לערב עורך דין כזה, כך מצמצמים דרמטית את הסיכון לשלם מיסים שאינם מחויבים המציאות.

 

המלצה כאינדיקציה למקצועיות

המלצה מבוססת, אובייקטיבית וטובה על עורך דין מתארת את שביעות הרצון של הלקוחות מהשירות שלו. במובן מסוים, המלצות מאפשרות גם למי שאינם מכירים את עורך הדין ללמוד מתוך הניסיון של אנשים אחרים. לכן ההמלצות הן כל כך חשובות והשימוש בהן חיוני בבחירת שירותי עריכת דין שונים.

ספציפית בתחום של מיסוי מקרקעין, המלצות עוזרות להפריד בין עיקר וטפל. בזכות המלצות, אפשר כיום לבחור עורך דין מיומן שמחדד את ההבנה לגבי מיסוי מקרקעין והשלכותיו.

 

איש משפט

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »