- מרוויחים: חברת החזרי מס -

האם ניתן לקבל החזרי מס על רואה חשבון וביטוח לקטנוע בתור עצמאי?

אין מה לעשות העולם נסוב על כסף. כל דבר בחיים עולה כסף וזה לא משנה אם זה דיור, תחבורה או אפילו זוגיות שאנו צריכים להוציא עליה כסף. ככל שלאדם יש יותר כסף בחיים כך הוא יותר מאושר ולכן כל אדם צריך לעשות כל מאמץ בכדי להרוויח כמה שיותר כסף. כאן אנו רוצים להאיר את תשומת ליבכם לדבר שלא רבים מודעים אליו וזה העובדה כי אפשר לקבל החזרי מס אם אתם עצמאים, לדוגמא גם החזרי מס על רואה חשבון וביטוח לקטנוע.

זה שווה הרבה כסף ויכול להסתכם באלפי שקלים בשנה. בין היתר אפשר לקבל החזרי מס על תשלום לרואה חשבון וכן אפשר גם לקבל החזר מס על ביטוח לקטנוע כמובן אם אתם עצמאים ואם אתם שכירים אתם לא זכאים להחזרים אלו.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

מדוע לא כדאי לפנות למס הכנסה לבד בשביל החזרי מס?

אין מה לעשות אנו חיים במדינה שבה הבירוקרטיה היא בין המסובכות בעולם. כל מי שפנה אל מס הכנסה לבד גילה כי כמות הטפסולוגיה שהוא צריך לעשות היא עצומה עד שנראה שיש צורך בתואר ראשון בכדי לקבל החזר מס ממס הכנסה. אז מה עושים כיצד מתגברים על הבעיה? התשובה היא שאנו צריכים לפנות אל רואה חשבון אשר יסייע לנו לקבל את ההחזרים. עליכם להבין כי זה המקצוע של רואה החשבון ולכן כדאי לנו לפנות אליו. אם ננסה לפעול לבד לקבלת החזר מס אנו נהיה בבעיה קשה ועל כך אנו צריכים לתת את הדעת.

האם ניתן לקבל החזרי מס על רואה חשבון וביטוח לקטנוע בתור עצמאי?
האם ניתן לקבל החזרי מס על רואה חשבון וביטוח לקטנוע בתור עצמאי?

האם כל רואה חשבון יכול לסייע לי ואוכל לקבל גם החזרי מס על רואה חשבון?

עולה השאלה האם כל רואה חשבון ברמת גן או בכל עיר אחרת יכול לסייע לנו לקבל החזרי מס או לא? אם כן אנו חייבים לציין כי ממש לא כל רואה חשבון יכול לסייע לכם ועליכם לוודא כי רואה החשבון מתמחה בהחזרי מס. לצד זאת עליכם גם לבחון את הניסיון של רואה החשבון בהחזרי מס וזאת מכיוון שככל שהוא יותר מנוסה כך הוא ידע יותר טוב כיצד לעזור לכם. לא רק זאת אלא שאתם צריכים להבין כי הניסיון של רואה החשבון מעיד על המקצועיות שלו וזאת מכיוון שככל שהרואה יותר מנוסה כך זה סימן שהלקוחות יותר מרוצים ממנו מכיוון שהוא שרד הרבה מאוד שנים וזה משהו שלא נתון במחלוקת.

 

אל תבחרו את רואה החשבון הזול ביותר בשביל החזרי מס

אם אתם רוצים לקבל החזר מס בגלל ביטוח קטנוע או עקב כל דבר אחר אתם צריכים להבין שיש משמעות לשאלה באיזה רואה חשבון אתם בוחרים. על רקע זה אנו מציעים לכם לא לבחור ברואה החשבון הזול ביותר בשוק מכיוון שפעמים רבות זה יהיה רואה חשבון גרוע ולכן אין לו ברירה אלא לקחת מחירים נמוכים במיוחד.

קטנוע

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »