- מרוויחים: חברת החזרי מס -

חישוב החזרי מס על קניית עוקבים באינסטגרם

שירותי משרד קבועים נחשבים כהוצאה מוכרת לעסקים במס הכנסה ולכן ייתכן שמגיעים לכם החזרי מס על קניית עוקבים באינסטגרם.

כיצד מחשבים את ההחזרים – על כך במאמר הבא.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

מהי קניית עוקבים ומטרתה?

קניית עוקבים באינסטגרם היא דרך לשיווק ומיתוג העסק. כשעסק חדש רוצה לקבל דחיפה מואצת של חשיפה והכרה לקהל יעד מסוים הוא יכול לעשות זאת באמצעות קניית עוקבים לפרופיל העסקי שלו באינסטגרם. כאשר יש יותר עוקבים, התכנים אותם מעלים מקבלים תאוצה ועולים בפיד של משתמשים פוטנציאליים על מנת לשווק את העסק ולהגדיל את המכירות שלו. זוהי תופעה מוכרת לצורך קידום עסקים אך חייבת להתנהל בצורה זהירה. קניית עוקבים הנעשית מספק איכותי ואמין, תהיה יעילה כאשר קונים עוקבים אמיתיים בעלי חשבונות באינסטגרם שהפרופיל שלהם מייצר תנועה. כלומר, ככל שהעוקבים מעורבים יותר בלייקים, תגובות, שיתופים וכד', כך יודעים שהם עוקבים אמיתיים ולא פיקטיביים. מייד עם קבלת כמות העוקבים אותה מזמינים מתחילים להרגיש בשינוי. משתמשים נוספים נחשפים לתכנים של העסקים והם משפרים את המכירות ונהנים מלקוחות נוספים אליהם רצו להגיע.

חישוב החזרי מס על קניית עוקבים באינסטגרם
חישוב החזרי מס על קניית עוקבים באינסטגרם

כיצד מחשבים החזרי מס על קניית עוקבים באינסטגרם?

בין אם העסק פטור ממע"מ ובין אם מורשה, כל הוצאה שהיא הוצאה משרדית שוטפת מוכרת במס. אם קניית עוקבים היא פעולה חודשית וקבועה, ייתכן ומגיעים לכם החזרי מס. גובה המס לעצמאים מחושב על פי המחזור השנתי ולעיתים החישוב שלו גבוה מכיוון שלא תמיד כוללים בחשבון נתונים כמו הוצאות מוכרות במס המשפיעות על גובה החישוב. החישוב על פי ניכוי במקור מבוסס על מקדמות אותם משלמים למס הכנסה ורק שהשנה מסתיימת ניתן לדעת מה היה גובה המחזור השנתי. לא פעם ישנם פערים בין המקדמות שאתם משלמים לחישוב הסופי. כאשר הפער שלילי מס הכנסה יכול לגבות את הפער וכאשר הוא עובר את הרף ניתן לבקש החזר מס. כל החזר מס אותו מבקשים יכול להיעשות 6 שנים אחורה בשל חוק ההתיישנות. מומלץ להתייעץ עם רואה החשבון או יועץ המס שלכם על מנת לבדוק אם מגיע לכם החזר מס בגין שירותי משרד ובפרט בגין קניית עוקבים כחלק מהוצאה מוכרת.

לחצן עוקב

 

כיצד קניית עוקבים תשפיע על העסק שלכם?

מעבר לחשיפה של העסק בפני משתמשים נוספים, קניית עוקבים תהפוך את העסק שלכם לפופולרי. תוך זמן קצר תוכלו להפוך למותג המשפיע על הצריכה של קהל היעד שלכם שלמעשה הפך בעצמו לחלק מהעוקבים שלכם. עם זאת, כדי שהתנועה בפרופיל העסקי שלכם תהיה שוטפת מומלץ להעלות בכל יום 2-3 תכנים באמצעים שונים כמו: תמונות, סרטונים, שידורים חיים, פוסטים וסטורי. ככל שתתחזקו יותר את הפרופיל, כך יהיו לכם יותר עוקבים. דרך נוספת להאצה בהשגת עוקבים היא תיוג באמצעות האשטגים פופולריים, אך על מנת לקבל פוש רציני מומלץ לקנות עוקבים.

 

רשת חברתית

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »