- מרוויחים: חברת החזרי מס -

האם ניתן לקבל החזרים על קניית גריל גז למשרד

אם אתם עצמאים, אף אחד לא צריך לספר לכם עד כמה חשוב לרדוף אחרי כל חשבונית מס. החשבוניות האלו מאפשרות לכם להזדכות אל מול רשויות המס, מה שלפעמים יכול להגיע לסכומים מכובדים בהחלט. גם כאשר אתם קונים ציוד משרדי וציוד מסוג אחר למקום העבודה, בד"כ יהיה אפשרי לקבל החזרי הוצאות.

מתכננים רכישת טבון פיצות למרפסת מקום העבודה? אולי בכלל גריל גז מקצועי לרווחת העובדים? ככה או ככה, אתם צריכים לקבל חשבונית מס ולנסות להזדכות על המע"מ. כשם שיש לשכירים החזרים במשכורת שלהם (כמו נסיעות ואש"ל), ככה גם עצמאים זכאים לקבל החזרים מהמדינה על מגוון הוצאות. חשוב לציין, כל עצמאי וכל בית עסק מאופיינים בהחזרי הוצאות מסוגים אחרים. למשל, אדם עצמאי שעובד מהבית יכול לקבל החזרים על מזון, הוצאות חשמל, אפילו ביגוד וכיבוד.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

 

החזרי הוצאות במקום העבודה על גריל גז

אם אתם עומדים לרכוש גריל גז מומלץ למשרד, אין ספק שכל העובדים הולכים להנות ממנו ובגדול. גריל גז מאפשר לכם להנות מהטעמים הכי קולינריים שיש. הטעמים המתקבלים הם האהובים ביותר על ידי חובבי הבשר, הדגים ואפילו הירקות הצלויים.

סטייקים

וכשצריך לרכוש גריל גז למשרד, חשוב לבדוק אם מקבלים על כך החזרי הוצאות. בכדי לדעת אם גריל גז מוגדר בתור הוצאה של מקום העבודה, יש צורך לפנות בדרך כלל אל רואה החשבון שלכם. יחד עם זאת, אפשר גם לפנות אל חלק ממנהלי החשבונות אשר מתמחים גם בהחזרי הוצאות.

 

האם אקבל החזר הוצאות על רכישת גריל מקצועי?

ברוב המקרים, עצמאים ובעלי עסקים אכן יוכלו לקבל החזר הוצאות על רכישת גריל גז מקצועי. אבל חשוב לזכור שזה משתנה מתחום לתחום. בעוד שחלק מאנשי המקצוע מקבלים החזרי הוצאות על X פריטים, בעלי עסקים אחרים יקבלו החזרי הוצאות מסוגים אחרים. בין אם אתם עוסקים בתחום כזה או אחר, יהיה חשוב לקבל ייעוץ מרואה חשבון מומחה.

בסופו של דבר, ההוצאות האלו עשויות להיות גבוהות ורבות. אם אפשרי לקבל החזרים על כך, אין סיבה שלא תדרשו אותם. בתור עצמאים ובעלי עסקים, אף אחד לא צריך לספר לכם עד כמה המדינה מקפידה לגבות מיסים גבוהים ככל הניתן. אז אם יש בחובת כולנו לשלם מיסים, יש בזכות של כולנו גם לדרוש את כספנו חזרה כשמגיע לנו.

 

טיפ לעצמאים שמבקשים החזרי הוצאות

טיפ אחרון מאיתנו, אף פעם לא תנסו לעגל פינות אל מול רשויות המס. אם אין באפשרותכם לקבל החזרי הוצאות על רכישת גריל גז, אל תנסו לרמות או לעקוץ את המערכת והגדיר את ההוצאה בתור הוצאה מסוג אחר. בשורה התחתונה, רשויות המס יודעות כיצד לאתר את סוג הנוכלות הזו, ככה שזה כנראה לא ישתלם לכם בטווח הארוך.

 

מטבעות כסף

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »