- מרוויחים: חברת החזרי מס -

האם ניתן לקבל החזרים על איתור נזילות בגינת העסק

עסק שיש לו ביטוח מבנה משכנתא או ביטוח אחר יהיה רשאי לקבל החזר הוצאות על נזילות. האם גם על איתור נזילות בגינת העסק ניתן לקבל החזר? – על כך במאמר הבא.

ביטוח מבנה לעסק

בין אם מדובר על דירה ובין אם על עסק, רוב הנכסים מבוטחים בביטוח מבנה של המשכנתא או בביטוח פרטי. כלומר, הביטוח מכסה על נזקים שקורים במבנה לרבות פיצוץ בצינור מים שפוגע בתשתיות, במבנה ובתכולה. מכאן יוצא, שעסק הנפגע במבנה כתוצאה מפיצוץ מים יהיה רשאי לקבל החזר בהתאם לפוליסה ובמידה והביטוח שלו כולל תכולה, יקבל פיצוי גם עבור זה. על מנת לוודא זכאות להחזר או השתתפות בהוצאות על איתור נזילות לעסק, יש לבדוק את הפוליסה ולראות אם היא כוללת סעיף זה. בנוסף לכך, כל עסק שיש לו הוצאות הקשורות לעסק והוא מציג קבלות למס הכנסה, יקבל הטבות מכיוון שההוצאה נחשבת כהוצאה מוכרת.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

 

מדוע צריך איתור נזילות בגינת העסק?

לכל מבנה מחוברת צנרת ביוב ומים העוברת מתחת לפני הקרקע ישירות מהצנרת של הרשות המקומית. לעיתים עלולים להיות סדקים בצנרת כתוצאה מבלאי או חלודה. ישנם מקרים בהם לא תהיה ברירה ויהיה צורך להחליף אותה, מה שיחייב חפירה מסיבית בגינה, הוצאות רבות וכאב ראש לא קטן. כדי למנוע זאת מומלץ להזמין חברה לאיתור נזילות שעוסקת באיתור ממוקד של הנזילה בין אם היא בצנרת העוברת בתוך המבנה ובין אם זהו איתור נזילות בגינה. בצורה כזו ניתן לאתר מבעוד מועד את הנזילה ולטפל בה באופן ממוקד מבלי להחליף את כל הצנרת. מעבר לכך, היכולת לדעת בדיוק מהיכן יש נזילה יכולה להתבצע רק עם איתור כזה.

חישוב כספי

 

השיטות לאיתור נזילות בגינה

בראש ובראשונה חשוב לדעת שאיתור נזילות נעשה ללא גרימת נזק, ללא חפירות וללא הוצאת הצנרת. מדובר על שיטות טכנולוגיות חדישות שמאפשרות איתור מיידי וממוקד. מדובר על טכניקה של מצלמה תרמית שבודקת באמצעות חיישן טמפרטורה, מאתרת את המיקום ומצלמת תמונת מצב של הנזק בצנרת. כך יודעים מה סדר גודל הנזק וכיצד לטפל בו. ביחד עם זאת המצלמה יכולה להגיע לטווח קצר ולכן באיתור נזילה בגינה ניתן להשתמש גם בטכניקות אחרות. הטכניקה היעילה היא באמצעות חיישניי גז. באמצעות הזרמת חנקן לאורך הצנרת החיישנים מאתרים את המקום הפגוע עד לעומק של 12 מטר. כאשר מדובר על גינה עם ריצוף בטון, ניתן לאתר את הנזילה באמצעות סיב אופטי. לא משנה מה הדרך אותה החברה תבחר, היא צריכה להיות פרקטית ולזהות את מקום הנזילה על מנת שיהיה ניתן לתקן אותה בהקדם האפשרי. חשוב לבחור בחברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון שתכתוב דו"ח מפורט בכל הנוגע לאיתור שביצעה ותיתן לכם חשבונית מס כדי לקבל החזר מהביטוח וכדי שתוכלו להגיש כהוצאה מוכרת למס הכנסה.

 

משקל

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »