- מרכז החזרי המס הגדול בישראל -

גיוס עובדים יעיל ונכון

כל בעל עסק מקווה שבשלב כזה או אחר הוא יצטרך להגדיל את נפח הפעילות שלו, ובהתאם גם לבצע גיוס עובדים יעיל ונכון. העובדים הם הזרועות הארוכות של בעל העסק, והם אלו שיכולים לדואג או לצמיחתו של העסק, או, במקרים פחות טובים, לנפילתו.

על מנת להגיע לכדי צוות עובדים מגובש, מקצועי ויעיל, יש לבצע הליך גיוס מקדים שיוכל להבטיח שכל מה שאתם מחפשים בעובדים שלכם – אכן יימצא אצלם. אז איך עושים גיוס עובדים יעיל ונכון? יצאנו לבדוק וחזרנו עם כל התשובות שדרושות לכם.

הודעה חשובה – שימו לב!
רוצים לקבל החזר מס בגובה אלפי שקלים מקופת המדינה?

מלאו טופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

גיוס עובדים יעיל ונכון – זה לא משהו שאפשר להקל בו ראש

לא מעט בעלי עסקים נכנסים לסיפור של גיוס עובדים עם מינימום ידע ועם מינימום חשק. הם מתייחסים להליך הגיוס בתור עוד שלב בדרך לפיתוח העסק, אך מה שהם לא יודעים הוא שהשלב הזה הוא קריטי ומכריע ביותר. גיוס עובדים יעיל ונכון צריך להתבצע על פי עקרונות סופר חשובים ומרכזיים, על מנת שיוכלו להתקבל תוצאות של עובדים מעולים.

 

גיוס עובדים יעיל ונכון מתחיל באפיון המשרה בצורה כמה שיותר מדויקת

השלב הראשון בגיוס עובדים הוא פרסום המשרה שלכם. בין אם תבחרו בפרסום ברשתות החברתיות, ובין אם דרך חברות השמה שונות, דעו שאפיון המשרה שלכם צריך לפגוע בול בכל הנקודות שחשובות לכם. עובדים שיראו את המשרה יוכלו להבין כבר מהרגע הראשון האם הם עומדים בקריטריונים הנדרשים, ובהתאם לזה יבחרו האם לשלוח או לא לשלוח את קורות החיים שלהם.

ברגע שאתם מדייקים את המשרה בצורה ספציפית, אתם מבטיחים סינון ראשוני מעולה, לפני שאתם מקבלים גשם של פניות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם.

 

דעו היכן לפרסם את המשרה שלכם

גיוס עובדים יעיל ונכון צריך לפנות לקהל יעד מתאים. אם אתם חברה בין לאומית, למשל, שנותנת שירות גם ללקוחות אמריקאיים, תצטרכו עובדים ששולטים בשפה האנגלית ברמה גבוהה מאוד, אם לא שפת אם. הקריטריון הקטן הזה יכול לנפות מראש 70% מהפניות שהיו מגיעות אליכם לו לא הייתם מציינים את הצורך הזה, אך גם המקום שבו תפרסמו את המשרה הוא בעל חשיבות גדולה. זקוקים לדוברי אנגלית? אין שום טעם לפרסם את המשרה בקבוצה כמו "נציגי שירות בשפה העברית".

ראיון עבודה

כמו כן, פרסמו את המשרה בהתאם למקצועיות הנדרשת מהעובדים, גילם, ניסיון העבר שלהם ועוד. ככל שתדייקו מראש את הציפיות שלכם – ככה תוכלו לגייס בצורה טובה יותר.

 

לא יודעים איך לבצע גיוס עובדים יעיל ונכון? יש לא מעט פתרונות לעניין הזה

אם אתם מעוניינים לבצע גיוס עובדים בצורה מקצועית, אך לא בטוחים מאיפה להתחיל – תוכלו לפנות לחברה שתוכל להעניק לכם שירותים שונים לפתרון הבעיה. לחצו למידע נוסף על פתרונות עסקיים שיוכלו למנף את העסק שלכם מהרגע הראשון ולאורך כל הדרך.

 

בחירת עובד

שתף את המאמר עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס