- מרוויחים: חברת החזרי מס -

ביטוח דירה

בפעם הראשונה בחייכם, ואחרי הרבה מאוד שנים שבהן גרתם בדירות שכורות, אתם קונים דירה? אם כך, בוודאי כבר יצא לכם לשמוע בעבר על ביטוח דירה, וטבעי שתרצו לדעת במה דברים אמורים. עוד לפני שתנסו לעשות השוואת ביטוח דירה בין חברות שונות כדי להחליט איפה זה יותר משתלם, אתם צריכים להבין בכלל במה דברים אמורים. בבואנו לענות על השאלה מה זה ביטוח דירה, אנחנו רואים שלמעשה זה ביטוח שיש לו משמעות מרובה.

ראשית, ביטוח כזה יכול לכסות נזקים כמו רעידת אדמה, שריפה וכדומה, ושנית, יש גם אפשרות לעשות ביטוח דירה צד ג'. אם אתם תוהים מה זה ביטוח דירה צד ג', כדאי שתדעו: זה הביטוח שמכסה ומגן עליכם אם מישהו נכנס לביתכם, מועד, שובר את היד ורוצה לתבוע אתכם על כך כי למעשה אתם, בעלי הדירה, אחראים לנזק. יש לכך משמעות אדירה ולכן שווה לקחת בחשבון גם את הסעיף הזה כאשר אתם חושבים על ביטוחים כאלה.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

 

באיזו חברת ביטוח באמת כדאי להיות מבוטחים?

עוד לפני שנדבר על שימוש בכלי חשוב כמו מחשבון ביטוח דירה, חשוב לנסות לענות על השאלה איך לבחור ביטוח דירה. כלומר, איך לבחור חברת ביטוח טובה? האם ביטוח דירה AIG זו האפשרות היחידה? או שאולי יש עוד כמה חברות ביטוח שכדאי לכם להכיר קצת יותר מקרוב? זה נכון שהשאלה כמה עולה ביטוח דירה משמעותית, ועבור רבים מאתנו זה למעשה הנתון שיכריע את הכף, אך מנגד, יש טעם לבדוק עוד כמה נתונים אודות החברה שבה אתם רוצים להיות מבוטחים. לדוגמא, האם חברת הביטוח שאליה אתם פונים וותיקה? מוכרת? האם יש לה מוניטין של חברת ביטוח כמה שיותר רצינית? זה לא משנה אם אתם חושבים על ביטוח דירה שכורה או שאתם מחפשים ביטוח צד ג דירה שמיועדת לדירה שאתם עומדים לקנות. מה שבטוח זה שכדאי להשקיע ולבחור חברה שיש לגביה כמה שיותר המלצות.

השקעה כספית

 

איזה פיצוי כספי תוכלו לקבל?

מעבר לכך שתרצו בוודאי לקבל מידע אודות נושא כמו מה עלות ביטוח דירה, חשוב לא פחות להבין מה באמת חברת הביטוח תיתן לכם בעת צרה. כלומר, אם חלילה הדירה החדשה שאתם קונים היום נשרפת כתוצאה משריפה נוראית שפרצה באזור מגורכם, על כמה יעמוד הפיצוי הכלכלי שאתם יכולים לקבל? כאשר חותמים על פוליסת ביטוח, יש משמעות אדירה לסעיפים השונים. לכן, למרות הרצון לחתום כמה שיותר מהר על פוליסת ביטוח, חשוב מאוד לקחת את הזמן, לקרוא הכול ולהבין על מה בדיוק אתם חותמים. הדבר האחרון שתרצו זה להיות לקוחות של חברה שלא באמת נותנת מענה מוצלח לכל הלקוחות שלה ולכן חשוב לברר כל מה שאפשר מראש. כך תגדילו את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים יותר מהכיסוי שתקבלו בעת הצורך.

מוגש מטעם אתר טראסטי המספקים שירותי השוואת מחירים – https://trusty.co.il

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »