- מרוויחים: חברת החזרי מס -

בדיקות פיננסיות שחייבים לעשות – הר הכסף והחזרי מס

בדיקות פיננסיות יכולות לחסוך לנו הרבה כסף. מי הוא הר הכסף והאם באמת נוכל לקבל החזרי מס?

במסגרת היותה מדינת ישראל מדינת רווחה אנו משלמים הרבה כסף בכל חודש על מנת לקבל שירותים רבים ומגוונים מהמדינה. התשלומים הקבועים שלנו מורכבים מביטוח לאומי ומתשלומי מס אשר המוכר "והאהוב" מבניהם הוא מס הכנסה. תשלומים אלה יורדים בכל חודש באופן אוטומטי על ידי המעסיק שלנו מהשכר שלנו. נוסף על תשלומים אלה רובנו משלמים כסף נוסף לכל מיני חברות ביטוח וגופים פיננסיים. על מנת לעשות סדר קיים ממשק הר הכסף.

הודעה חשובה – שימו לב!

חברת "מרוויחים" מציעה בדיקה מהירה לבדיקת זכאות להחזר מס.

הבדיקה תבוצע ע"י חברה פרטית ולא ע"י מס הכנסה.

ל-8 מכל 10 אזרחים מגיע החזר מס בגובה 6,000 ש"ח בממוצע ישירות אל חשבון הבנק!

רלוונטי אליכם?

מלאו את הטופס עכשיו!

החזר מס לשכירים - מחשבון אונליין >>>
דקות
שניות

 

הר הכסף – בדיקות פיננסיות

פלטפורמה זאת הושקה על ידי מדינת ישראל ונותנת לכל האזרחים במדינה אפשרות לסדר ולבדוק לעומק על מה, כמה ולמה אנחנו מוציאים כסף. אמנם אנו מרגישים סך הכול שאנחנו די בשליטה על הכסף שלנו ויודעים אילו חשבונות בנק קיימים לנו ובהתאם גם אילו פיקדונות קיימים לזכותנו אך מסתבר שדברים רבים עלולים ללכת לאיבוד ולהישכח, הבעיה שבמקרים אלו מדובר באיבוד של כסף, ולעיתים הרבה כסף.

בדיקות פיננסיות שחייבים לעשות – הר הכסף והחזרי מס
בדיקות פיננסיות שחייבים לעשות – הר הכסף והחזרי מס

פיקדונות וחשבונות

במסגרת החיפוש היכן וכמה כסף יש לנו יוצגו לנו בממשק כל החשבונות והפיקדונות אשר קיימים לנו בכל הבנקים והגופים הפיננסיים. בעצם יוצגו לנו גם חשבונות אשר לא עשינו בהם אף פעולה או השתמשנו בהם במשך זמן מסוים אך הם עדיין פתוחים. בנוסף יוצגו לנו גם פיקדונות אשר "הגיע זמנם" ובעל הפיקדון לא פנה לבנק. בעזרת הר הכסף נוכל לגלות כסף אשר יושב לנו בחשבונות עובר ושב ובפיקדונות אשר שכחנו מקיומו והבנק לא הצליח לעדכן אותנו עליו.

 

החזרי מס

כמעט כל אחד מאתנו אשר מקבל בסוף החודש את תלוש המשכורת מתבאס לאור ניכוי המס שיורד ומקטין את השכר נטו שנכנס לנו לחשבון הבנק. בעצם מדובר בניכוי מס חובה אשר הולך למדינה לצורך כלכלתה וקיומה הפיננסי. מעבר לתשלומי החובה מס הכנסה גם מעניק הרבה הטבות מס ובהתאם גם החזרים בעקבות כל מיני סיבות.

 

דוגמא טובה היא פטור ממס עד גובה שכר מסוים במשך 3 שנים לחיילים משוחררים. מומלץ בכל סוף שנה (אפילו אחרי, בסביבות ינואר) להגיש את כל המשכורות למס הכנסה על מנת לקבל החזרי מס במידה ומגיעים לנו. באופן כללי עבור הרבה מקרים מגיעים לשכירים ולעצמאים החזרי מס בצורת נקודות זכות וכדאי לבדוק גם אחורה על מסים אשר לא היינו אמורים לשלם ושילמנו בכל זאת.

 

הר הכסף מספק לנו בדיקה מעמיקה ואמינה על כל החשבונות והכסף שמוחזק לטובתנו ויכול להיות שגם שכחנו ממנו או נעלמו עקבותיו ועל כן חובה לבצע בדיקה מדי פעם לראות אם פספסנו משהו. נוסף על החשבונות שקיימים לנו גם מס הוא תשלום אשר יכול להיות גבוה ממה שמגיע לנו לשלם ועל כן כדאי לבצע בדיקה גם בנושא זה.

 

הר הכסף

שתף את המאמר עם חברים
מה היה לנו עד עכשיו?

כתבות נוספות בנושא החזרי מס

איך מחשבים מע"מ?

כולנו שומעים ורואים מסביבנו את המושג מע"מ. על כל רכישה שאנו עושים אנו משלמים מע"מ, לעיתים אנו מקבלים מחירים אך

קרא עוד »
אתר הר הביטוח

עולם הביטוחים נראה לרבים בציבור הישראלי כבלתי מוכר ומעורפל. כולנו מקבלים בכל כמה זמן שיחות טלפון בהן חברות הביטוח שלנו

קרא עוד »
בחירת ביטוח מתאים

במסגרת התנהלות פיננסית נכונה, בחירה מתאימה של ביטוחים היא פעולה חשובה במיוחד. בכל חודש, אנחנו מוצאים סכום כסף לא מבוטל

קרא עוד »