אלון טהורי – מומחה שירותי חשבות שכר

אם אתם מחפשים אחר שירותי חשבות ושכר, כנראה שאף אחד לא צריך לספר לכם עד כמה חשוב להסתייע באנשי המקצוע הנכונים בתחומים אלו של הכנת תלושי שכר בהתאם לדרישות החוק, חוזה העסקה אישי, דוחות נוכחות חודשיים ועוד. במה עוד עשוי לסייע מומחה שירותי חשב שכר? כל הפרטים לגבי מומחים חשבות שכר לחברות וארגונים, עצמאים ושכירים. כך תייעלו, תמקסמו ותמנפו את פעילותיכם העסקיות. מעודכן ל-2020, כל הפרטים הכי חשובים לפניכם.

אין ספק, גם החברות והארגונים הכי גדולים בעולם זקוקים שירותי חשבות שכר, ואם לדייק זאת עוד יותר, דווקא החברות והארגונים הכי גדולים צריכים להסתייע בסוג השירות הזה. מאחר שחשבי שכר מסייעים בכל מה שקשור לחוזים, דוחות וכרטיסים המונפקים לעובדי הארגון, הדיוק כאן הוא חשוב מאין-ערך.

 

האם כל חברה חייבת להסתייע בשירותי חשב שכר?

בכל מקרה בו חברה או ארגון מעדיפים לנהל את נושאי חשבות השכר שלהם בעצמם, הם למעשה מסתכנים באיבוד מידע יקר, בבזבוז זמנים יקרים, מסתכנים בטעויות פוטנציאליות וכדומה. וכשמדברים על טעויות פוטנציאליות בתחום זה של חשבות שכר, באותה הנשימה גם חובה להזכיר את העניין של תביעות משפטיות על ידי עובדים בבית עסק, בחברה או בארגון.

מעוניינים להימנע מאותם כאבי ראש, שסביר להניח שלאף אחד מאיתנו אין זמן אליהם? אתם מוזמנים להכיר את מומחה שירותי חשבות השכר שלכם, אלון טהרי. באמצעות משרד אלון טהרי, חשבות שכר לחברות וארגונים, ניתן לקבל סיוע מקצועי בכל מה שקשור להדרכות מעסיק, הכוללות מתן ולימוד כלים מקצועיים בגיוס עובדים לחברה או הארגון.

 

שירות חשבות שכר שכדאי להכיר עוד היום

הדרכות המעסיקים כוללות חוזה העסקה אישי, דו"ח נוכחות חודשי, טופס 101 (כרטיס עובד), כרטיס שכר אישי. במקביל, המשרד מספק את השירות של תיאום מס הכנסה לעובדים במספר מקומות סימולטנית. ניתן להסתייע בשירותי המשרד גם בעבור תיאום דמי ביטוח לאומי לעובדים במספר מקומות במקביל, עבור דיווחי דוחות ניכויים חודשיים למס הכנסה ועוד.

אם אתם מחפשים אחר מענה מקצועי בנושאים של העסקת אוכלוסיות מיוחדות, ניתן לפנות למשרד אלון טהרי גם בנושאים אלו. לידיעתכם, אכולוסיות מיוחדות עשויות לכלול למשל נשים בהיריון, נשים בטיפולי הפריה, ילדים ונוער, בעלי שליטה בתאגיד, חניכים, אנשים בעלי מוגבלויות כאלו ואחרות (נפשיות ופיזיות), בעלי משרות אמון, פנסיונרים ועוד.

 

סיוע מקצועי: חשב שכר מומלץ לחברות וארגונים

בכל מקרה, בין אם אתם זקוקים לסיוע בנושא כזה או אחר בתחום של חשבות שכר, אנחנו ממליצים לכם, עד כדי מפצירים בכם להסתייע בעזרה המקצועית ביותר שתוכלו לאתר.

אם ישנם דברים שעליהם לא מתפשרים, הרי שהשירות של חשב שכר מקצועי הוא אחד מאותם דברים. מעבר לכך שתוכלו לחסוך זמן יקר בחישובים שעשויים להיות מאוד מורכבים, אתם למעשה ממקסמים את הפעילות העסקית שלכם. בהצלחה, פנו עוד היום לייעוץ מקצועי!

שכיר? בא גלה אם מגיע לך החזר מס!

מדרגות מס לשנת 2020

עליית מדרגה נחשבת לביטוי חיובי ומעודד המשקף הצלחה או התקדמות אישית מסוימת. אך בכל הנוגע לעלייה במדרגות המס, הרי שהדבר מחייב אתכם דווקא בהיפך –

קרא עוד »